środa, 15 grudnia 2021 08:41

HUAWEI MateBook D 16 AMD: DOSKONAŁA WYDAJNOŚĆ URZĄDZENIA

Autor Artykuł sponsorowany
HUAWEI MateBook D 16 AMD: DOSKONAŁA WYDAJNOŚĆ URZĄDZENIA

Spośród wszystkich najlepszych laptopów HUAWEI, HUAWEI MateBook D 16 AMD jest laptopem o najlepszej wydajności. Ten laptop jest wyposażony w świetny system operacyjny, baterię, dużą pamięć i unikalne funkcje, dzięki którym ten laptop jest topowy. Jeśli chcesz wiedzieć o HUAWEI MateBook D 16 AMD, to tutaj

HUAWEI MateBook D 16 AMD jest wyposażony w 16,1-calowy wyświetlacz FullView, który zapewnia oszałamiający i imponujący widok. Ekran AMD HUAWEI MateBook D 16 jest wyposażony w ultrawąską ramkę o grubości 4,9 mm, 90% stosunek ekranu do obudowy zapewnia większy widzenie, a kolor 100% sRGB, 2 maksymalnie 300 nitów, który zapewnia jasny wyświetlacz Full HD. Dzięki dużemu wyświetlaczowi HUAWEI MateBook D 16 AMD ma tylko 18,4 mm grubości i waży 1,74 kg. Ten laptop jest bardzo smukły i lekki, dzięki czemu można go zabrać ze sobą wszędzie.

Wydajność HUAWEI MateBook D 16 AMD jest perfekcyjnie szybka i płynna. HUAWEI MateBook D 16 AMD jest wyposażony w najnowszy procesor AMD Ryzen™ 4000 H-Series 7 nm z grafiką Radeon™, który może pochwalić się do 8 rdzeni, 16 wątków i częstotliwością zegara 4,2 GHz, dzięki czemu jego wydajność jest doskonalsza, ponieważ można uruchamiać wiele aplikacji w tym samym czasie.

MateBook D 16 AMD ma wbudowaną 16 GB pamięci RAM, aby pomóc Ci uruchamiać wiele potężnych aplikacji w tym samym czasie. Ten laptop jest również wyposażony w dysk SSD NVMe PCIe o pojemności 512 GB, który zapewnia dużą pojemność tego superprzenośnego laptopa. Ta funkcja umożliwia pobieranie dużych plików i ciężkiego oprogramowania.

HUAWEI MateBook D 16 AMD ma wszystkie najnowsze technologie Bluetooth 5.1 i Wi-Fi6, które zapewnią łączność z najszybszymi prędkościami. Wi-Fi6 zapewnia prędkość do 2,4 Gb/s, około 2,7 raza większą niż Wi-Fi 5. Fantastyczne oprogramowanie Share od HUAWEI odblokowuje nowe możliwości telefonu HUAWEI w połączeniu z MateBookiem. Funkcje współpracy na wielu ekranach umożliwiają udostępnianie plików po prostu zbliżając telefon do matebooka.

HUAWEI MateBook D 16 AMD jest wyposażony w dwa głośniki umieszczone po obu stronach laptopa, które zapewniają różne efekty dźwiękowe. Ten laptop jest również wyposażony w wysuwaną kamerę internetową ukrytą w klawiaturze oraz czujnik odcisków palców po prawej stronie, który możesz odblokować, klikając przycisk zasilania. HUAWEI MateBook D 16 AMD ma kilka portów USB, które obejmują:

  • 2 USB-C
  • 2 porty USB 3.2
  • Gniazdo audio 3,5 mm
  • Port HDMI

HUAWEI MateBook D 16 AMD ma system wentylatorów HUAWEI Shark fin, które jednocześnie pracują ciężko i cicho, aby chłodzić laptopa. Dwa wentylatory znajdują się na spodzie laptopa, co świetnie sprawdza się w utrzymywaniu urządzenia w niskiej temperaturze. Grubość wentylatorów to zaledwie 0,2 mm, co zapewnia potężny przepływ powietrza, który chłodzi system.

HUAWEI MateBook D 16 AMD jest wyposażony w w pełni podświetlaną klawiaturę, dzięki czemu może pracować w ciemności. Ta funkcja sprawia, że ten laptop wygląda bardziej atrakcyjnie.

STRESZCZENIE

Spośród wszystkich laptopów HUAWEI, Huawei matebook d 16 amd ma wyglądać profesjonalnie i prosto. HUAWEI MateBook D 16 AMD to ultracienki i lekki laptop, który jest bardziej atrakcyjny. Ten laptop jest wyposażony w wyjątkowe funkcje, które sprawiają, że jest to doskonałe urządzenie wydajności. HUAWEI MateBook D 16 AMD ma piękny kolor Space Grey, który zapewnia imponujący wygląd. Najnowszy system operacyjny i szybkie układy pamięci DDR4 zapewniają bardzo szybkie i płynne działanie. Ten laptop jest idealny dla kreatywnych pisarzy, użytkowników intensywnie korzystających z oprogramowania i graczy. Każdy, kto szuka smukłego i doskonałego laptopa o doskonałej wydajności, HUAWEI MateBook D 16 AMD jest najlepszy.

Technologia - najnowsze informacje