wtorek, 5 listopada 2019 10:01

Jak skutecznie pozbyć się żylaków? Dzień otwarty Kliniki Leczenia Żył Orawczyk

Autor Głos 24
Jak skutecznie pozbyć się żylaków? Dzień otwarty Kliniki Leczenia Żył Orawczyk

Wybór najwyższej klasy specjalisty gwarantuje nam skuteczne pozbycie się problemu jakim są żylaki. Klinika Leczenia Żył Orawczyk w Nowym Sączu, to miejsce stworzone z myślą o pacjentach i ich zdrowiu. Klinika oferuje nowoczesne metody leczenia żył, doświadczoną kadrę medyczną, bardzo dobre warunki pobytu oraz przyjazną pacjentowi atmosferę.

Dlaczego żylaki należy leczyć?

Żylaki sprzyjają powstawaniu powikłań, które mogą wpływać na pogorszeniu stanu zdrowia, a w szczególnej sytuacji mogą doprowadzić do zgonu! Powstałe w poszerzonych splotach żylnych skrzepliny, mogą ulec oderwaniu, przemieszczeniu się z prądem krwi do płuc, serca, powodując pogorszenie funkcji tych narządów.

Czynnikiem, który decyduje o wyborze sposobu leczenia jest przede wszystkim poziom zaawansowania choroby, jak również indywidualne predyspozycje pacjenta.

Konsultacja z flebologiem pozwala ocenić stan naczyń krwionośnych i przewidzieć dalsze rokowania dotyczące efektów leczenia.

Dlaczego warto wybrać odpowiedniego specjalistę?

Dr Tomasz Orawczyk, założyciel kliniki, to chirurg naczyniowy, flebolog posiadający specjalistyczne wykształcenie oraz ponad 20 letnią praktykę zawodową. Swoje bogate doświadczenie zdobył w trakcie pracy w Klinice Chirurgii Ogólnej i Naczyń w Katowicach-Ochojcu oraz w Małopolskim Centrum Sercowo-Naczyniowym, Polsko-Amerykańskich Klinik. Podczas swojej praktyki miał możliwość wykonania licznych zabiegów operacyjnych i diagnostycznych, wśród których można wymienić operacje żył, tętnic kończyn górnych i dolnych, zabiegi operacyjne tętnic szyjnych oraz operacje tętniaków aorty brzusznej. Dr Tomasz Orawczyk to wysokiej klasy specjalista w dziedzinie leczenia żylaków technikami małoinwazyjnymi. Jako pierwszy lekarz na terenie południowej Polski oraz jako trzeci w Polsce przeprowadził nowatorski zabieg klejenia żył VenaSeal. Wykonał ponad 500 zabiegów technikami laserowymi, ponad 100 techniką klejenia żył (VenaSeal), ponad 3000 techniką Skleroterapii i Echoskleroterapii oraz ponad 5000 zabiegów Miniflebektomii.

Jako lekarz specjalista stara się zapewnić swoim pacjentom godne warunki leczenia. Wykonywane przeze niego zabiegi są starannie planowane, aby wyeliminować wszystkie możliwe niepowodzenia. Wykazuje się doskonałą znajomością i doświadczeniem w wykorzystywaniu technik laparoskopowych, endowaskularnych i klasycznych, skleroterapii, laseroterapii oraz flebektomii. Posiada znakomitą umiejętność nawiązywania kontaktu z pacjentami.

Skuteczne metody leczenia żylaków

Jeśli lekarz stwierdzi u nas początek przewlekłej niewydolności żylnej, zaleci metodę leczenia i zapobiegania rozwojowi choroby. Klinika Orawczyk oferuje najnowocześniejsze i nieinwazyjne metody leczenia żylaków:

  • Laserowa ablacja metodą fal radiowych Closure Fast - leczenie żylaków prądem o częstotliwości fal radiowych należy do jednych z najbardziej nowoczesnych i małoinwazyjnych metod. Z każdym rokiem zyskuję coraz to większe uznanie w świecie medycznym, przede wszystkim ze względu na wysoką skuteczność.
  • Usuwanie żylaków systemem Flebogrif® - najnowsze osiągniecie w terapii żylaków kończyn dolnych. Metoda Flebogrif® jest połączeniem dwóch mechanizmów prowadzących do zamknięcia światła naczynia żylnego, a mianowicie oddziaływania mechanicznego i w efekcie uszkodzenia śródbłonka naczyniowego oraz na chemicznych właściwościom podawanej substancji.
  • Skleroterapia naczyń żylnych (pajączków żylnych, żył siatkowatych, żylaków kończyny dolnej) - to metoda leczenia bardzo drobnych żylaków i śródskórnych pajączków naczyniowych. Skleroterapia to jedna z najbardziej uniwersalnych i bezpiecznych metod leczenia chorób żył.

Gdzie leczyć żylaki?

W ramach świętowania swojej pierwszej rocznicy istnienia Klinika Leczenia Żył Orawczyk, zaprasza na bezpłatny dzień otwarty w piątek 15 listopada w godzinach 14.00-18.00. Wszyscy, którzy w tym dniu pojawią się w klinice Orawczyk będą mogli skorzystać z 50% zniżki na konsultacje ze specjalistą. Oprócz konsultacji, będzie można skorzystać z zabiegów w promocyjnych cenach. Tylko podczas dnia otwartego istnieje możliwość wykupienia zabiegów Flebogrif lub Closure Fast ze zniżką 20%. Klinika zaprasza również do wzięcia udziału w konkursie z nagrodami, do wygrania zabieg skleroterapii oraz bony o wartości 300zł na wybrany zabieg. To nie wszystkie atrakcje jakie oferuje Klinika Orawczyk podczas dnia otwartego.    Odwiedzający będą mieli okazję wziąć udziału w kameralnej wycieczce po klinice - jest to jedyna okazja, by poznać klinikę od środka oraz zapoznać się z pełną ofertą zabiegów. Goście będą mogli też wziąć udział w video-prezentacjach zabiegów oferowanych przez Klinikę Orawczyk. Zapraszamy do umówienia wizyty pod nr tel. 601 493 493, ilość miejsc ograniczona!

Orawczyk - KLINIKA LECZENIA ŻYŁ

https://orawczyk.com/

Nowy Sącz ul. Jana Kilińskiego 80

tel. 601 493 493

Nowy Sącz

Nowy Sącz - najnowsze informacje

Rozrywka