sobota, 11 maja 2019 09:52

Jakub Błaszczykowski zostaje w Wiśle

Autor (red)
Jakub Błaszczykowski zostaje w Wiśle

Informację o tym, że Błaszczykowski w nowym sezonie nadal będzie grał w zespole Białej Gwiazdy przekazał Mateusz Miga z sport.tvp.pl.

„Kuba jesteś Wielki Wiślak!”, „Miłość większa od milionów. Kapitan i Legenda”, „Żywa legenda. Kiedyś będzie miał pomnik przy R22”, „Ten człowiek daje nadzieję i przywraca wiarę w ludzi” – to tylko niektóre komentarze kibiców Wisły Kraków. Dla nich to bardzo dobra wiadomość. I trudno się dziwić. Błaszczykowski rzeczywiście w ostatnich miesiącach stał się legendą klubu. To między innymi dzięki niemu klub przetrwał trudne chwile zimą tego roku (Błaszczykowski pożycza pieniądze Wiśle, Błaszczykowski w Wiśle zagra za 500 zł). Włączył się aktywnie w ratowanie klubu (Wierzymy, że kibice Wisły będą chcieli przychodzić na Reymonta), ale też był jednym z najlepszych zawodników w meczach rozegranych wiosną. Ostatnio musiał pauzować z powodu kontuzji (Dramat Jakuba Błaszczykowskiego).

Jakub Błaszczykowski zawsze wierny Białej Gwieździe❗⚽? #tvpsport @WislaKrakowSA @wislakrakow @WislaKrakowPL https://t.co/CeeWVBWOgP— TVP Sport (@sport_tvppl) 10 maja 2019

Kraków - najnowsze informacje