środa, 9 września 2020 17:02

Kraków: Centrum Kultury Podgórza zaprasza na zajęcia! Każdy znajdzie coś dla siebie

Autor Justyna Niemiec
Kraków: Centrum Kultury Podgórza zaprasza na zajęcia! Każdy znajdzie coś dla siebie

Wraz z początkiem września, w szkołach słyszymy pierwszy dzwonek, uczniowie zasiadają w ławkach i ich umysły są skierowane na naukę, ale czy musi być tak monotonnie? Absolutnie nie! Tutaj z pomocą przychodzi nam Centrum Kultury Podgórza, które w swojej ofercie ma pełen wachlarz zajęć.

Rok szkolny 2020/2021 z pewnością będzie inny niż poprzednie, trudniejszy pod każdym względem. W takich chwilach potrzebna jest odskocznia od codziennych obowiązków, szkoły czy pracy. Dlatego też w Centrum Kultury Podgórza rozpoczęły się już zapisy na dodatkowe zajęcia, które umilą ten ciężki dla wszystkich czas. W ofercie każdy znajdzie coś dla siebie, dobierając warsztaty według swoich zainteresowań czy wieku - jest skierowana zarówno dla najmłodszych, jak i dla seniorów.

Tematyka zajęć jest różnorodna - od warsztatów chemicznych, po plastykę, muzykę, rekreację, naukę języków czy ogólnie pojętą edukację. Pojawiło się także wiele nowości.

Zajęcia w Centrum Kultury Podgórza zawsze cieszyły się dużą popularnością, czy zastanawia was jak to wygląda teraz, w czasach, gdy zmagamy się z pandemią koronawirusa? A może jesteście ciekawi czy cennik został zwiększony w związku z zaistniałą sytuacją? Albo po prostu chcielibyście zapisać się do CK Podgórza, ale obawiacie się o własne bezpieczeństwo? Jeśli, na któreś z pytań odpowiedzieliście "TAK", to koniecznie obejrzyjcie naszą rozmowę z rzecznikiem prasowym CK Podgórza, Przemysławem Walaszczykiem.

Fot. Centrum Kultury Podgórza/ facebook

Kraków - najnowsze informacje

Rozrywka