czwartek, 17 września 2020 15:16

Kraków: Kultura w czasach koronawirusa. Jak funkcjonuje Teatr Groteska?

Autor Justyna Niemiec
Kraków: Kultura w czasach koronawirusa. Jak funkcjonuje Teatr Groteska?

Choć pandemia koronawirusa nie odpuszcza, widzowie są spragnieni kultury i sztuki, brakuje im kina czy teatru. Widać jednak, że mają pewne obawy związane z bezpieczeństwem. Jak to wszystko wygląda w Teatrze Groteska?

Sezon teatralny 2020/2021 już trwa. W repertuarze znalazły się przedstawienia zarówno dla najmłodszych, jak i dla dorosłych.

Aktualnie trwają przygotowania do premiery najnowszego spektaklu pt. “Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek (czterech prawych i sześciu lewych)”, która odbędzie się 26 września. Jest to wielowątkowa opowieść dla dzieci, o lekkim zabarwieniu kryminalnym. Dziesięciu bohaterów, dziesięć problemów i dziesięć niesamowitych przygód z dużą porcją abstrakcyjnego humoru.

W ofercie pojawiła się nowość - teatr na wyłączność. Co to takiego? Jest to możliwość zamówienia dowolnego spektaklu i zobaczenia go w dogodnym terminie. Ta unikatowa propozycja jest skierowana dla grup, które będą mogły cieszyć się sztuką "tylko dla siebie".

Czy zastanawia Was jak wygląda kwestia bezpieczeństwa w Teatrze Groteska? A może jesteście ciekawi czy dużo się zmieniło w jego funkcjonowaniu, w związku z panującą sytuacją? Specjalnie dla Was odwiedziliśmy “Groteskę”, gdzie porozmawialiśmy z aktorem Bartłomiejem Olszewskim oraz Zastępcą Dyrektora Ewą Wajdą. Koniecznie zobaczcie nasz materiał! (Wideo zostało zrealizowane, gdy Kraków znajdował się w żółtej strefie)

Info: Teatr Groteska  Foto: ilustracyjne

Kraków - najnowsze informacje

Rozrywka