poniedziałek, 1 lipca 2024 12:36

Lidl rozpieszcza kierowców. Przydatne gadżety za półdarmo

Autor Katarzyna Jamróz
Lidl rozpieszcza kierowców. Przydatne gadżety za półdarmo

Lidl zaprezentował nową gazetkę reklamową, która tym razem powinna w szczególności zainteresować kierowców. W ofercie popularnego dyskontu znajdziemy sporo przydatnych akcesoriów, które sprawdzą się np. w codziennej pielęgnacji samochodu.

Przygotowując się na nadchodzący urlop, warto pomyśleć nie tylko o swojej garderobie, ale i o własnym samochodzie. W najbliższą sobotę (6 lipca) na półki sklepowe w Lidlu trafi sporo nowości skierowanych m.in. do właścicieli pojazdów. W tym tygodniu, w popularnym dyskoncie, znajdziemy np. zestaw gąbek i nakładek do polerowania, 31 elementów. W środku opakowania znajdować się będą m.in. gąbki do polerowania o różnych stopniach twardości, tarcza szlifierska z zapięciem na rzep oraz adapter. Cena za zestaw to 39,99 zł. Taki gadżet może przydać się do woskowania, polerowania, uszczelniania czy czyszczenia różnych powierzchni.

Fot. Gazetka Lidla

Podczas sprzątania pojazdu na pewno nie powinno zabraknąć specjalnego środka do pielęgnacji auta. W Lidlu znajdziemy go w trzech rodzajach. Cena za opakowanie o pojemności 500 ml to 19,99 zł. Oprócz tego w sklepie pojawią się również akcesoria do mycia auta w cenie 9,99 zł za sztukę oraz żele do czyszczenia samochodu w 4 zapachach do wyboru. Za opakowanie o pojemności ok. 160 g przyjdzie nam zapłacić 14,99 zł.

Fot. Gazetka Lidla

Aby zadbać o porządek w bagażniku, warto zainwestować w specjalną torbę, w której będziemy mogli np. przechowywać wspomniane gadżety. W Lidlu dorwiemy ją za 22,99 zł. Popularny dyskont zadbał również o komfort podróżnych. Rzeczy „na drogę” będą mogli przechowywać w specjalnie przeznaczonym do tego organizerze na fotel. Jego cena w Lidlu to 16,99 zł.

Fot. Gazetka Lidla

Więcej szczegółów można znaleźć w oficjalnej gazetce sklepu.

Fot. Ilustracyjne/Unsplash

Styl Życia

Styl Życia - najnowsze informacje

Rozrywka