wtorek, 25 lipca 2023 11:55

Mężczyzna spadł z dużej wysokości. Na miejscu śmigłowiec LPR

Autor Patryk Trzaska
Mężczyzna spadł z dużej wysokości. Na miejscu śmigłowiec LPR

Groźny wypadek w Przydonicy w powiecie nowosądeckim. Jeden z mieszkańców podczas pobytu w swoim domu z niewiadomych przyczyn spadł z wysokości około 5 metrów. Mężczyzna w ciężkim stanie trafił do szpitala na pokładzie śmigłowca LPR-u.

Do zdarzenia doszło wczoraj wieczorem (24 lipca) w Przydonicy (gmina Gródek nad Dunajcem, powiat nowosądecki). Mężczyzna przebywał w swoim domu, kiedy nagle z niewiadomych przyczyn spadł z piętra (wysokość około 5 metrów).

Rodzina, która była świadkiem tego niebezpiecznego zdarzenia, natychmiast wezwała na miejsce służby ratunkowe. Mężczyzna doznał rozległych obrażeń ciała. W chwili przybycia na miejsc ratowników, mężczyzna był nieprzytomny. W ciężkim stanie został przetransportowany do szpitala na pokładzie śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

24.07.2023 19:41 Wyjazd zastępu GBARt Iveco do udzielenia pomocy osobie poszkodowanej oraz zabezpieczenia lądowiska, w miejscowości Przydonica. Pozostałe jednostki biorące udział w działaniach ratowniczych: PSP Nowy Sącz JRG1 OSP Przydonica ZRM LPR Ratownik 6 Policja

Opublikowany przez OSP Gródek Nad Dunajcem Poniedziałek, 24 lipca 2023

Okoliczności zdarzenia bada policja.

fot. OSP Gródek nad Dunajcem

Nowy Sącz

Nowy Sącz - najnowsze informacje

Rozrywka