poniedziałek, 6 lipca 2020 06:09

Najlepsze kosze na śmieci kuchenne top5

Autor Głos 24
Najlepsze kosze na śmieci kuchenne top5

Wybór odpowiedniego pojemnika na śmieci może stanowić niemałe wyzwanie. Na rynku jest ogromny wybór modeli, które z pewnością spełnią wymogi dotyczące higieny, segregacji odpadów i dbania o środowisko. Jednak jak zaoszczędzić czas na znalezienie tego idealnego? Pomóc tutaj może poniższe zestawienie trzech najlepiej sprzedających się kuchennych koszy na śmieci.

Model Touch Bar Slim marki Simplehuman

Wysoki, kuchenny kosz na śmieci o pojemności 40 l. prezentuje się niezwykle elegancko i stylowo. Zaprojektowany został z myślą o wygodnym i funkcjonalnym użytkowaniu, dlatego wyposażony jest w przycisk zainstalowany na przedniej krawędzi pokrywy. Pozwoli na otwarcie jej w chwili gdy mamy zajęte ręce. Wystarczy lekko docisnąć uchwyt nawet kolanem, a wieko szybko się otworzy. Solidna obudowa wykonana została z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Posiada wykończenie FPP (fingerprintproof), dzięki czemu na koszu nie pozostaną smugi czy odciski palców, tym samym dłużej zachowuje czystość. Wnętrze wyposażone w wyjmowane wiadro sprawia, że wyrzucanie odpadów jest bardzo higieniczne.

Bo Tuch Bin w matowym, czarnym kolorze marki Brabantia

Ten nowoczesny i luksusowy model kosza na śmieci znalazł się w ścisłej czołówce nie tylko ze względu na jego funkcjonalność. Oryginalny wygląd, który nie przypomina zwykłego kosza kuchennego sprawia, że klienci wybierają go bardzo chętnie ze świadomością, że kosz stanie się również ozdobą w kuchni. Pojemnik wyposażony jest w dwie komory o pojemności 11 i 23 litrów, co z pewnością ułatwi segregowanie odpadków. Pokrywę otwiera się szybko i bezproblemowo, wystarczy jedynie jej delikatnie naciśnięcie. Nieszablonowe nóżki, w które wyposażony został kosz posiadają podkładki antypoślizgowe, dzięki którym pojemnik chroni podłogę przed zarysowaniami.

Model New Line Gold marki Meliconi

Okrągły kosz na śmieci kuchenny o pojemności 14 lirów doskonale sprawdzi się w małych kuchniach lub łazienkach. Wysokiej jakości stal nierdzewna z jakiej został wykonany oraz złoty kolor pojemnika sprawiają, że prezentuje się on wyjątkowo elegancko. Kubeł na odpady został wyposażony w mechanizm nożny, dzięki czemu można otworzyć go jednym ruchem stopy nie zanieczyszczając przy tym rąk. Jego popularność jest spowodowana również dodatkowym, wyjmowanym wiaderkiem wykonanym z tworzywa polimerowego odpornego na wilgoć. Funkcje kosza sprawiają, że opróżnienie go jest niezwykle łatwe, wygodne, a przy tym higieniczne. Dodatkowa podstawa antypoślizgowa zapewnia stabilność kubła na śmieci i chroni podłogę przed uszkodzeniami.

Przedstawione kosze kuchenne różnią się wieloma aspektami, ale łączy je jedno - mogą stać się strzałem w dziesiątkę dla kuchni przy minimalnym zaangażowaniu czasowym. Powyższe modele są najczęściej wybierane przez klientów, dodatkowo są bardzo dobrze przez nich oceniane. Warto więc czasem zaufać opinii innych i postawić na coś sprawdzonego!

Finanse i Gospodarka

Finanse i Gospodarka - najnowsze informacje