poniedziałek, 8 kwietnia 2024 07:53

Nietuzinkowe dekoracje ścian - pomysły na druk ścienny

Autor Artykuł sponsorowany
Nietuzinkowe dekoracje ścian - pomysły na druk ścienny

Znudziły ci się ściany w Twoim domu? Nie przekonuje cię malowanie powierzchni na jeden kolor, a nie jesteś w stanie znaleźć odpowiedniej tapety? Naklejki ścienne wydają ci się kiczowate i passe? Jeśli przynajmniej na jedno z tych pytań odpowiadasz twierdząco, to znak, że koniecznie powinien zainteresować cię druk ścienny. To stosunkowo nowe, bardzo interesujące rozwiązanie, dzięki któremu szybko stworzysz wnętrze swoich marzeń. Przedstawiamy najważniejsze zalety druku ściennego.

1. Na czym polega druk ścienny?

2. Druk ścienny - czystość na poziomie

3. Drukowanie na ścianie - maksymalna kreatywność

Ważną zaletą druku ściennego jest możliwość drukowania dowolnej grafiki w dowolnym miejscu - drukowanie wyższych obrazów odbywa się równie sprawnie, dzięki odpowiednim parametrom sprzętu. Przykładowe realizacje znajdziesz na https://wallartdesign.pl.

Na czym polega druk ścienny?

Druk ścienny to usługa, dzięki której jesteś w stanie wydrukować obraz marzeń na dowolnej powierzchni - betonie, drewnie, cegłach, a nawet szkle czy metalu. Tekstura ściany nie ma w tym przypadku znaczenia. Drukarka drukuje cyfrowe obrazy poprzez nanoszenie specjalnego wodoodpornego tusz na pionowej powierzchni, zaś lampa UV natychmiast utwardza go, eliminując konieczność dodatkowego wysychania oraz zapewniając odporność na uszkodzenia mechaniczne.

Dzięki innowacyjnej technice druku nie musisz przejmować się ograniczeniami - nie tylko co do rodzaju powierzchni, ale także kolorystyki czy wielkości grafiki. Każdą swoją wizję możesz przenieść na ścianę, wykorzystując właśnie usługę druku grafiki. Specjalne czujniki pozwalają utrzymać stałą odległość między sprzętem a powierzchnią, co pozwala jej poradzić sobie nawet z nierównościami muru.

Druk ścienny - poziom wyżej niż tapeta

Dlaczego ta rewolucyjna technologia drukowania jest lepszym pomysłem niż klejenie tapety lub malowanie? Po pierwsze, jest to usługa czysta. Nie wymaga przygotowywania ściany, a tusz schnie natychmiast, pozostawiając powierzchnię bez kurzu, pyłu ani innych zanieczyszczeń. Jeśli klientowi znudzi się nadruk, może go po prostu zamalować, co jest dużo prostsze niż usuwanie tapety.

Drukowanie na ścianie - maksymalna kreatywność

Przeglądając tapety ścienne, szybko zorientujesz się, że u różnych producentów powtarzają się podobne wzory i kolory. Za pomocą druku na ścianie zyskasz wysoki poziom personalizacji. Możesz pracować na dowolnej powierzchni (bez ograniczeń szerokości) i wydrukować obraz, zdjęcie, grafikę. Taki sposób działania jest w stanie ożywić każdą ścianę, tworząc piękną aranżację wnętrza.

Styl Życia

Styl Życia - najnowsze informacje

Rozrywka