czwartek, 4 marca 2021 13:18

Nowy Sącz. Pierwsza w regionie restauracja otwarta mimo obostrzeń!

Autor Aleksandra Tokarz
Nowy Sącz. Pierwsza w regionie restauracja otwarta mimo obostrzeń!

Restauracja Novo.sądecka jest pierwszym lokalem w regionie, który zdecydował się na wznowienie działalności, mimo obowiązujących w kraju obostrzeń. Ruszyła rekrutacja testerów smaku.

Novo.sądecka to nowy lokal na mapie miasta. W związku z pandemią nie miał on okazji do uroczystego otwarcia. Od wczoraj, 4 marca, działa na nowych zasadach. O godzinie 15 rozpoczęto tam rekrutację na stanowisko tester jakości smaku.

- Oddajemy w Wasze ręce, naszą jeszcze ciepłą kartę menu - abyście mogli ocenić smak i wygląd naszych dań. Informacje dla osób rekrutujących na stanowisko testera jakości smaku znajdziecie przy wejściu do lokalu – poinformowali właściciele na Facebookowej stronie restauracji. - Moje serce bije w branży GASTRO. Zdecydowałem się walczyć, liczę na Wasze zrozumienie i wsparcie.

To kolejna próba powrotu do normalności, podjęta przez restauratorów. Pisaliśmy już o lokalach w Tarnowie czy na Limanowszczyźnie. Właściciele otwarcie przyznają, że chcą normalnie żyć i pracować.

Miodny Szlak plastrami pasji odkrywa naturę Beskidu Sądeckiego
Bogactwo natury, piękne krajobrazy i spokój. Tak w skrócie można opisać Sądecczyznę. Ale nie tylko. To także kult pszczoły, szczególnie zauważalny w gminie Łabowa - sercu Miodnego Szlaku.

Obostrzenia niszczą część biznesów. Podczas gdy warunkowo zezwolono na działalność hoteli czy stoków narciarskich, restauracje wciąż pozostają zamknięte. Sytuacja ta utrzymuje się od końca października.

koronawirus najnowsze informacje

fot. Facebook/Novo.sądecka

Nowy Sącz

Nowy Sącz - najnowsze informacje