wtorek, 25 lipca 2023 14:29

Pięć osób trafiło do szpitala po czołowym zderzenie osobówek. Droga zablokowana na kilka godzin

Autor Patryk Trzaska
Pięć osób trafiło do szpitala po czołowym zderzenie osobówek. Droga zablokowana na kilka godzin

Groźny wypadek w Nowym Sączu. Na ulicy Lwowskiej czołowo zderzyły się dwa samochody osobowe. Siła uderzenia była tak duża, że pięć osób trafiło do szpitala. Droga przez kilka godzin była całkowicie zablokowana.

Do zdarzenia doszło wczoraj (24 lipca) na ulicy Lwowskiej. Około godziny 15:00 czołowo zderzyły się tam dwa samochody osobowe. Ze wstępnych informacji wynika, że jeden z kierowców z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się z nadjeżdżającym z naprzeciwka samochodem osobowym.

W chwili przyjazdu na miejsce zdarzenia strażaków, osoby uczestniczące w zdarzeniu zaopatrywane były przez ratowników medycznych Pogotowia Ratunkowego.  

Droga krajowa była całkowicie zablokowana przez uszkodzone pojazdy. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz odłączyli akumulatory w obydwóch pojazdach.

Do szpitala przewieziono pięć poszkodowanych osób. W trakcie działań wprowadzono ruch wahadłowy. Po zakończeniu czynności prowadzonych przez policje usunięto pozostałości po zdarzeniu. Pojazdy usunięto w miejsce bezpieczne.

Działania strażaków trwały ponad dwie godziny.

inf./fot. PSP Nowy Sącz

Nowy Sącz

Nowy Sącz - najnowsze informacje

Rozrywka