poniedziałek, 15 listopada 2021 07:38

Piłkarze ręczni wracają na Arenę Jaskółka. Na pierwszy mecz darmowe bilety – jak je zdobyć?

Autor Aleksandra Tokarz
Piłkarze ręczni wracają na Arenę Jaskółka. Na pierwszy mecz darmowe bilety – jak je zdobyć?

Po ponad rocznej przerwie piłkarze ręczni wracają na Arenę Jaskółka Tarnów. Już w najbliższą sobotę tarnowskich kibiców czeka wielkie święto. Wówczas Grupa Azoty Unia Tarnów podejmie u siebie zespół osiemnastokrotnego mistrza Polski – Łomża Vive Kielce. Na to spotkanie można odebrać darmowe bilety. Trzeba jednak spełnić konkretne warunki.

Akcja zorganizowana przez miasto ma być zachętą do szczepień. Magistrat stara się bowiem na wszelkie sposoby propagować przyjmowanie szczepionek. - Kibice, którzy w dniach 15-20 listopada zaszczepią się przeciw Covid-19, bezpośrednio po szczepieniu otrzymają nieodpłatny bilet na to spotkanie. Akcja dotyczy wyłącznie osób zamieszkałych na terenie Tarnowa – tłumaczy rzecznik prezydenta Tarnowa, Ireneusz Kutrzuba.

Od poniedziałku do piątku szczepienia wykonywane będą w Mościckim Centrum Medycznym. W poniedziałek zaszczepić będzie się można w godz. 14-16, we wtorek między godz. 15 a 17, a w środę od godz. 13 do 15 (we wszystkie te dni szczepionką Johnson&Johnson). W czwartek szczepienia prowadzone będą od godz. 13 do 15 (Johnson&Johnson) oraz od godz. 15 do 18 (Pfizer). W piątek między godz. 10 a 12 zaszczepić będzie się można szczepionką Johnson&Johnson, a w godz. 12-18 szczepionką firmy Pfizer.

W dniu meczu, szczepienia preparatem Johnson&Johnson prowadzone będą od godz. 15 do 19 w Arenie Jaskółka Tarnów.

Rejestracji na szczepienia można dokonać na kilka sposobów: poprzez e-rejestrację na pacjent.gov.pl, dzwoniąc na infolinię Narodowego Programu Szczepień (tel. 989) lub kontaktując się bezpośrednio z Mościckim Centrum Medycznym (tel. 14 688-05-07; e-mail: szczepienia@mcm.net.pl.

Sobotni mecz będzie powrotem piłkarzy ręcznych na Arenę Jaskółka po ponad rocznej przerwie. W tym czasie hala przeznaczona została na potrzeby walki z pandemią – najpierw zorganizowano w niej szpital tymczasowy, a następnie punkt szczepień.

fot. UM Tarnów

Tarnów - najnowsze informacje