czwartek, 1 kwietnia 2021 08:23

Polecane zabawki dla dorosłych

Autor Artykuł sponsorowany
Polecane zabawki dla dorosłych

Pandemia plus kryzys powoduje, że coraz więcej ludzi uprawia seks, jednakże często pary (i single) zauważają, że w ich sypialni czegoś brakuje. Dlatego też dziś dowiesz się, jak wypełnić tą ,,dziurę” oraz naprawdę dobrze bawić się w swojej sypialni – prezentujemy ci listę najbardziej polecanych zabawek erotycznych dla dorosłych!

Z jakiego powodu ludzie coraz częściej sięgają po zabawki erotyczne?

Jeśli chodzi o singli, to znalezienie odpowiedniego partnera (szczególnie w czasach pandemii) może zająć dużo czasu. W przypadku par, ludzie szukają po prostu urozmaicenia seksu. Właśnie dlatego kupowanie zabawek erotycznych stało się ostatnio coraz bardziej popularne i nie będziemy zaskoczeni, gdy wkrótce zobaczymy na rynku zabawek erotycznych seks roboty. Wracając jednak do tematu - skupmy się na najpopularniejszych zabawkach dla dorosłych, które możesz kupić!

Najlepiej sprzedające się zabawki erotyczne - wibratory

Wibrator to nie tylko narzędzie do masturbacji więc nic dziwnego, że cieszą się one dużą popularnością. Każdy masażer erotyczny to doskonały wybór dla par – ale także dla singli. Nadają się nie tylko do gry wstępnej, ale mogą również służyć jako uzupełnienie całokształtu seksu. Najlepszym przykładem jest wibrator dla par, z których jednocześnie mogą skorzystać obie strony. Uzyskanie przyjemności i orgazmu niekoniecznie oznacza natychmiastową penetrację - dlatego wibratory są tak popularnym wyborem wśród par. Dodatkowo na rynku możemy znaleźć dosłownie każdy kształt wibratora, jaki sobie tylko wymarzymy.

Warto jednak pamiętać o tym, aby nie kupować tanich, chińskich podróbek, które mogą stanowić zagrożenie dla naszego zdrowia. Mimo iż może być to nieco droższe, zdecydowanie lepiej jest zakupić takie zabawki od renomowanych, Polskich sklepów erotycznych. Przykładowo, wibratory na loris.pl są zawsze najwyższej jakości, przez co nie będziesz musiał się martwić o tym, czy twoja zabawka aby na pewno jest bezpieczna dla ciebie i twojej partnerki.

Kajdanki z futerkiem

Kajdanki to niepozorny gadżet, który może uprzyjemnić Twoje życie seksualne. Jego użycie zależy tylko od kreatywności. Od dawna wiadomo, że odcięcie jednego zmysłu może wzmocnić inne, więc na przykład ograniczając zdolność partnera do poruszania się, możemy sprawić, że poczuje się lepiej podczas waszych łóżkowych igraszek. Dodatkowo jeśli jesteście fanami ostrzejszej zabawy, możecie połączyć kajdanki z opaską na oczy – wtedy też doznania na pewno będą o wiele lepsze.

Olejki do masażu erotycznego

Olejki są coraz popularniejszym gadżetem stosowanym przez wielu ludzi, z racji swojej niepozorności. W końcu w czasie takich zabaw, nie musi nawet dochodzić do penetracji – sam masaż też może być bardzo przyjemny. Dodatkowym bonusem jest wspominana powyżej niepozorność - taki prezent na urodziny partnera czy w święta nie wzbudzi żadnych podejrzeń, dlatego też możemy je podarować w trakcie świętowania tych okazji z osobami postronnymi.

Akcesoria do BDSM – gumowe packi

Wiele kobiet twierdzi, że chciałoby spróbować czegoś ostrzejszego. Dlatego też packi wykonane z gumy są coraz bardziej popularnym wyborem dla osób, które chcą zacząć swoją zabawę z BDSM. Dla bardziej zaawansowanych użytkowników odpowiedni będzie skórzany bicz, lub też piórko do łaskotania, ale wybór ostatecznie zależy tylko od waszych upodobań.

Na co uważać przy zakupie takich zabawek erotycznych?

Na pewno na te zabawki, które są tanie. Takie zabawki są zwykle wykonane z materiałów nieposiadających odpowiednich certyfikatów, a po ich użyciu na powierzchni mogą rozwinąć się szkodliwe mikroorganizmy. Najlepiej kupować zabawki, które pochodzą od renomowanych producentów erotycznych gadżetów. W końcu zdecydowanie lepiej jest wydać te kilka złotych więcej, aby w przyszłości nie zapłacić za to swoim zdrowiem. Nie oznacza to jednak, że musimy wydawać tysiące na odpowiednie zabawki – ponieważ w średniej półce cenowej też istnieją świetne zabawki erotyczne, które warto posiadać w swojej sypialni.

Styl Życia

Styl Życia - najnowsze informacje