czwartek, 27 kwietnia 2023 10:17

Roltrans - polski producent rozrzutników obornika

Autor Artykuł sponsorowany
Roltrans - polski producent rozrzutników obornika

Roltrans jest rodzinną firmą zajmującą się projektowaniem i produkcją rozrzutników obornika od  ponad  dekad. Przedsiębiorstwo zaopatruje małe, średnie i duże gospodarstwa w wysokiej klasy maszyny rolnicze. Rozrzutniki obornika Roltrans służą klientom nie tylko w Polsce, ale również w całej Europie.

Funkcjonalne rozrzutniki

Oferta firmy Roltrans obejmuje maszyny o ładowności od 4 do 14 ton. Wykonane są one z wysokiej jakości stali i wykończone przy wykorzystaniu nowoczesnych metod. W rezultacie, rozrzutniki Roltrans są dobrze chronione przed korozją oraz innymi uszkodzeniami.

W ofercie firmy znajdziemy rozrzutniki obornika jednoosiowe i rozrzutniki obornika dwuosiowe. Występują w nich dwa rodzaje adapterów – adapter pionowy lub adapter poziomy. Zróżnicowanie parametrów umożliwia nabywcy wybranie modelu, który idealnie sprawdzi się w jego gospodarstwie.

Indywidualne i elastyczne podejście

Mocną stroną firmy Roltrans jest niewątpliwie doświadczenie i zrozumienie specyfiki pracy w gospodarstwie. Firma oferuje rozrzutniki obornika „szyte na miarę”. Jak należy to rozumieć? Otóż klient ma możliwość samodzielnej konfiguracji parametrów, takich jak rodzaj zawieszenia, adaptera, przenośnika. Jeśli zależy mu na powiększeniu ładowności skrzyni, może skorzystać z możliwości zamówienia dodatkowej nadstawki. Dzięki temu zakupiony rozrzutnik obornikamoże spełnić swoje zadanie i zachować wysoką efektywność.

Rozrzutnik obornika i do innych nawozów

Rozrzutniki obornika znajdujące się w ofercie firmy Roltrans mogą być wykorzystywane do roztrząsania nie tylko obornika, ale również wielu innych nawozów, wapnia oraz nawozów półpłynnych. Poza nawożeniem maszyny te mogą również pełnić funkcję środka transportu płodów rolnych. Maszyny są w trakcie procesu homologacji EU i już niedługo będą mogły swobodnie poruszać się po drogach publicznych.

Firma Roltrans pozostaje do dyspozycji użytkowników maszyn rolniczych przez cały okres współpracy.

Finanse i Gospodarka

Finanse i Gospodarka - najnowsze informacje