poniedziałek, 7 grudnia 2020 08:09

Solidny deweloper z Olsztyna

Autor Bernard Szwabowski
Solidny deweloper z Olsztyna

O Firmie CNS Development

Firma CNS Development ma wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej. Swoją działalność rozpoczęła od funkcjonowania jako podwykonawca dla wielu inwestycji deweloperskich. Realizacja różnych projektów i prac budowlanych pozwoliła na dogłębne poznanie rynku nieruchomości i panujących w nim zasad. Zdobytą do tej pory wiedzę teraz wykorzystuje w praktyce, doskonale zna potrzeby swoich klientów i wie jakie nieruchomości cieszą się największą popularnością. Wie, jak trafić w potrzeby wymagających klientów, analizując każdy najmniejszy szczegół. Teraz firma CNS Development tworzy swój nowy, autorski projekt osiedla domków szeregowych na osiedlu Redykajny w Olsztynie, który na pewno spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Firma doskonale zna olsztyński rynek nieruchomości, a realizacją tej inwestycji zajmuje się od początku do samego końca, dbając o największe szczegóły oraz skupiając się na oczekiwaniach swoich klientów. Daje to gwarancję, że inwestycja na pewno spełni każde wymagania nowych nabywców.

O nowej inwestycji domków szeregowych w Olsztynie

W związku z tym, że firma CNS Development już od wielu lat zdobywa doświadczenie w sektorze budowlanym oraz poznała wszystkie zasady działania i funkcjonowania rynku nieruchomości, to właśnie teraz wchodzi w całkiem inny, nowy etap swojej działalności. Z myślą o klientach tworzy miejsce wyjątkowe, bazując na swoim cennym doświadczeniu, zdobytym pracując jako podwykonawca dla wielu inwestycji deweloperskich. Wieloletnie działanie w branży budowlanej pozwoliło na zaplanowanie całej inwestycji osiedla domków, odnosząc się do wszelkich wymagań, jakie są teraz stawiane od wymagających klientów. Firma wyróżnia się swoim podejściem i pasją do budowania. Chce stworzyć wyjątkowe miejsce dla wyjątkowych ludzi, aby każdy mógł znaleźć swój wymarzony dom i zamieszkać w nim na długie lata. W najmniejszych szczegółach opracowała cały koncept i pomysł na tę inwestycję, zadbała o każdy detal projektu, a wszystko z myślą o klientach i ich najważniejszych potrzebach. Firma CNS Development buduje z pasją, a to daje poczucie świadomości, że osiedle będzie naprawdę wyjątkowe, a wszystko co potrzebne do życia codziennego będzie w pobliżu, co dużo ułatwi w obecnych czasach. Podczas tworzenia projektu opracowane zostały wszystkie możliwości i rozwiązania, które sprawią, że ostatecznie to miejsce będzie jedyne w swoim rodzaju. To propozycja dla osób, które cenią sobie spokój i zaciszną okolicę, ponieważ osiedle powstaje w ustronnej lokalizacji. Nowoczesny wygląd i charakter tego miejsca sprawi, że każdy będzie czuć się tam wyjątkowo, zachowując najwyższy komfort życia codziennego. Wyjątkowy Design oraz nietuzinkowe wzornictwo zastosowane w projekcie domków wyróżnia się na tle innych inwestycji. Atrakcyjne rozwiązania, funkcjonalny układ pomieszczeń i estetyka stworzone są w oparciu o zdobywane latami doświadczenie jako podwykonawca dla wielu inwestycji deweloperskich.

Okolica nowoczesnych domków szeregowych jest atrakcyjna dla wszystkich, którzy cenią sobie naturę, ponieważ osiedle znajduje się na uboczu, w otoczeniu lasów i jezior. Zapewnia to gwarancję spokoju i wypoczynku w naturalnym środowisku dla wymagających klientów. Tak ważny element, jak bliskość natury nie przeszkodził jednak, aby osiedle było doskonale skomunikowane z miastem. W bliskiej odległości jest pętla autobusowa, co na pewno jest istotne dla osób dojeżdżających do pracy, czy szkoły. Dwie dostępne linie autobusowe gwarantują łatwy i bezproblemowy dojazd do samego centrum miasta. Co więcej, dokonywanie codziennych zakupów na pewno nie będzie stanowiło problemu, ponieważ w okolicy znajdują się nie tylko mniejsze sklepy spożywcze, ale również duże markety i dyskonty, a także apteka.

Co właściwie oferuje firma CNS Development?

Nowoczesne osiedle domków szeregowych powstanie na zacisznym osiedlu Redykajny w Olsztynie. Inwestycja wyróżnia się na tle innych nieruchomości pod wieloma względami. Każdy szeregowy domek będzie posiadać atrakcyjną i estetyczną przestrzeń, a to spowoduje maksymalną wygodę i zapewni komfort w codziennym życiu. W segmencie będzie znajdować się 10 domków, a ostatecznie inwestycja zostanie zakończona, gdy powstanie 40 domów w szeregach. W bryle domku będą dwa poziomy oraz garaż na jeden samochód. Na parterze będzie znajdować się między innymi garaż, w którym zmieścimy nie tylko jeden nawet duży samochód, ponieważ przestrzeń pozwala również na aranżację miejsca do przechowywania wielu sprzętów, czy też narzędzi. Dodatkowo na parterze znajdziemy wiatrołap z miejscem na szafę lub szafę w zabudowie, następnie hol oraz kotłownię. Dalej za holem będzie znajdować się toaleta oraz salon z otwartą kuchnią. Domek posiad też taras, a to pozwala na wyjątkowe spędzanie czasu w ciepłe dni. Na piętrze dostępne będą cztery pokoje do własnej aranżacji i jedna łazienka, a to powoduje, że każdy może dostosować tą przestrzeń do własnych potrzeb i znaleźć miejsce dla każdego członka rodziny. Może się tam znajdować sypialnia, pokoje dla dzieci, gabinet, pokój gościnny lub inne przestrzenie, których potrzebuje klient. Łazienka jest na tyle duża, aby zapewnić komfort aranżacji. Zmieści się tam wanna, a jeśli ktoś ma dodatkowe potrzeby, to przestrzeń na pewno pozwoli na instalację wanny oraz prysznica. Cały projekt jest zaplanowany w sposób atrakcyjny, co powoduje dowolność aranżacji w odniesieniu do indywidualnych potrzeb. We wnętrzu domków znajdą się tynki, posadzki, stolarka okienna, drzwi wejściowa i brama garażowa. Każdy domek będzie posiadać ogrzewanie podłogowe rozłożone na każdym poziomie z zainstalowanym piecem grzewczym, instalację wodno-kanalizacyjną oraz instalację elektryczną z włącznikami i gniazdkami. Firma CNS Development zadbała również o to, aby każdy domek miał zaplanowaną przestrzeń na zewnątrz, co stworzy spójną całość z wnętrzem. Każdy budynek będzie mieć wykonaną elewację, chodnik i podjazd pod garaż. Oddzielona przestrzeń będzie dawać poczucie bezpieczeństwa i prywatności. Od strony frontowej ogrodzenie będzie ozdobne co wpłynie na wysoki poziom estetyki domku, zaś pozostała część będzie wykonana z siatki.

Pierwszy etap inwestycji, a będzie to 10 nowych domków w segmencie, będzie dokończony i gotowy do odbioru w lipcu 2021 roku. Kolejne etapy to budowa po 10 nowych segmentów, a całość inwestycji zakończy się gdy ostatecznie powstanie 40 domków. Wielkość działki zależy do rodzaju segmentu – w wewnętrznym działa będzie wynosić około 225 merów kwadratowych, zaś w segmencie zewnętrznym od 340 do 460 merów kwadratowych.

Dlaczego warto wybrać właśnie tę inwestycję?

Nauczona doświadczeniem firma CNS Development doskonale zna techniki budowlane i wykorzystuje je w ramach własnej inwestycji. To gwarancja, że każda przygotowana konstrukcja będzie solidna, trwała i zapewni bezpieczeństwo mieszkańcom. Co więcej, to miejsce jest tworzone z pasją, realizowane w sposób bezpośredni przez firmę CNS Development od A do Z. Daje to gwarancję, że firma ma kontrolę nad każdym etapem budowy, a wykonanie i jakość prac będzie na najwyższym poziomie. Dodatkowo istotne jest, że realizując swój projekt osiedli domków szeregowych firma skupia się na największych potrzebach nowych nabywców. Założenie jest takie, aby każdy klient znalazł swój wymarzony dom, który będzie spełniał wszystkie jego oczekiwania. Stan deweloperski luksusowych domków szeregowych projektowanych i budowanych przez firmę CNS Development pozwala na realizacje swoich marzeń w zakresie aranżacji i adaptacji wnętrz. Daje to komfort i możliwość na urzeczywistnienie swoich planów na wygląd wymarzonego domu. Okolica domków szeregowych jest wyjątkowa pod wieloma względami. W bliskiej odległości jest dostęp do natury, każdy może spędzać czas na swój sposób - są jeziora, lasy, gdzie można liczyć na aktywny wypoczynek w ciszy, z dala od zgiełku miasta. Jednak ta inwestycja celuje w szerszą rzeszę odbiorców, gdyż nie tylko ulubieńcy natury znajdą coś dla siebie. Ogromnym atutem jest doskonała komunikacja z miastem. Dojazd do osiedla jest komfortowy nie tylko dla osób posiadających własny środek transportu, ale również dla każdego, kto preferuje komunikację miejską. W bliskiej odległości od powstającego osiedla domków szeregowych znajduje się pętla autobusowa. Dla mieszkających w okolicy dostępne są dwie linie autobusowe, co powoduje bezproblemowy dojazd do samego centrum miasta dla osób pracujących, lub dzieci dojeżdżających do szkół.

Nowa inwestycja na osiedlu Redykajny w Olsztynie jest miejscem, na które wszyscy czekają. Firma CNS Development tworzy wyjątkowe i atrakcyjne miejsce dla najbardziej wymagającego klienta ponieważ cały projekt został osobiście przez nią zaplanowany od A do Z, a wszelkimi pracami zajmuje się osobiście, co pozwala w pełni kontrolować każdy etap inwestycji. To będzie idealne miejsce dla każdego, kto ma wysokie oczekiwania, zwraca uwagę na szczegóły, ważny jest dla niego komfort i bezpieczeństwo. To miejsce, w którym każdy będzie mógł stworzyć swój idealny, prawdziwy dom.

Finanse i Gospodarka

Finanse i Gospodarka - najnowsze informacje

Rozrywka