poniedziałek, 14 grudnia 2020 13:02

ZADORA – Zakład pogrzebowy Kalwaria Zebrzydowska

Autor Artykuł sponsorowany
ZADORA – Zakład pogrzebowy Kalwaria Zebrzydowska

Zakład Pogrzebowy Kalwaria Zebrzydowska wykonuje pogrzeby od 1991 roku. Działamy tanio i solidnie na terenie wielu miast. Jednym z nich jest Kalwaria Zebrzydowska. Naszą domeną jest kompleksowa organizacja oraz obsługa pogrzebów wszystkich wyznań i obrządków religijnych. Dokładamy wszelkich starań, aby wesprzeć klienta w trudnym momencie jego życia. To dlatego staramy się załatwiać wszelkie papierkowe formalności urzędowe. Zakład Pogrzebowy ZADORA działa na terenie wielu miast: Suchej Beskidzkiej, Wadowic, Oświęcimia, Krakowa, Bielska-Białej, Zatora, Wieprz, Kęt oraz okolicznych miejscowości.

Zakład Pogrzebowy Kalwaria Zebrzydowska ZADORA posiada w swojej ofercie pogrzeby zarówno tradycyjne jak i te połączone z kremacją. Nasz firma pogrzebowa umożliwia przeprowadzanie pogrzebu połączonego z kremacją. Kremacja to nic innego jak spopielenie zwłok w specjalnym urządzeniu zwanym piecem kremacyjnym. Dzisiejsze krematoria są bardzo ekologiczne, co w połączeni z ekonomią (kosztem kremacji) stała się bardzo popularna. Nasza Firma Pogrzebowa Kalwaria Zebrzydowska zajmuje się wszystkim: począwszy od eksportacji zwłok do chłodni, poprzez przygotowanie ciała do pogrzebu, pomoc przy formalnościach urzędowych, skończywszy na obsłudze pogrzebu oraz wyborze solidnego nagrobka. Zatrudniamy wykwalifikowany zespół pracowników. Przez ponad ćwierć wieku obsłużyliśmy kilka tysięcy pogrzebów dlatego jesteśmy bardzo doświadczeni w branży pogrzebowej. Dowodem tych słów są listy dziękczynne zostawiane w naszej firmie pogrzebowej Wadowice przy ul. Generała Bruno Olbrychta 1. W naszej firmie pogrzebowej najważniejszy jest czynnik ludzki więc stale dostosowujemy się do potrzeb klientów. Doskonale zdajemy sobie sprawę ile obowiązków spoczywa na osobie organizującej pogrzeb, dlatego aby maksymalnie odciążyć rodzinę zmarłego pomagamy dopełnić formalności urzędowe. Reprezentujemy Rodzinę zmarłego w urzędach. Jeżeli takiej formy nie da się przyjąć to służymy dobrą radą w naszym biurze pogrzebowym. Dużym atutem Domu pogrzebowego Kalwaria Zebrzydowska ZADORA jest dyżur całodobowy. Dzięki temu możecie Państwo dzwonić do nas przez całą dobę. W ZADORA Pogrzeby Kalwaria Zebrzydowska znajdziecie Państwo również transport zwłok – zarówno krajowy jak i międzynarodowy. W firmie pogrzebowej redagujemy, drukujemy i rozwieszamy nekrologi.  Od początku istnienia przedsiębiorstwa przyświecał nam cel- tania i solidna organizacja oraz obsługa pogrzebów. Przez 30 lat działalności wyrobiliśmy o sobie opinię firmy godnej zaufania, świadczącej usługi pogrzebowe na najwyższym poziomie. Za sprawą rzetelnej obsługi pogrzebów staliśmy się jednym z największych zakładów pogrzebowych na terenie miasta oraz okolic. Z roku na rok nasz zasięg wzrasta. Do każdego pogrzebu podchodzimy indywidualne z należytym szacunkiem do osoby zmarłej. Dla naszej firmy pogrzebowej wieńce i wiązanki przygotowuje zespół czterech florystów z długoletnim doświadczeniem.

Usługi pogrzebowe Kalwaria Zebrzydowska

Zaletą naszego Zakładu Pogrzebowe ZADORA jest wszechstronna oferta i szeroki wachlarz usług pogrzebowych i funeralnych. Dzięki temu wszelkie kwestie załatwicie Państwo w jednym miejscu. Osto wypisane usługi świadczone przez Dom Pogrzebowy Kalwaria Zebrzydowska ZADORA:

·        Całodobowy transport zwłok,
·        Rozliczenie bezgotówkowe (zasiłek wypłacany przed pogrzebem),
·        Mistrz ceremonii pogrzebowej w obrządku świeckim,
·        Usługi cmentarne,
·        Wsparcie przy załatwianiu formalności urzędowych,
·        Kompleksowa oprawa pogrzebu w różnych obrządkach,
·        Kremacja zwłok,
·        Przenośna chłodnia,
·        Sprzedaż trumien, wieńców, wiązanek, urn pogrzebowych,
·        Przygotowanie ciała do pogrzebu,
·        Dom pogrzebowy,
·        Drukowanie i rozwieszanie nekrologów,
·        Kierowanie ruchem ulicznym,
·        Karawany pogrzebowe: Mercedes, Buick, Peugeot.

Zakład Pogrzebowy Kalwaria Zebrzydowska ZADORA odznacza się wieloletnim doświadczenie. Dowodem na wysoką jakość świadczonych usług pogrzebowych są rekomendacje klientów. Można je znaleźć w internecie oraz w pamiątkowej księdze znajdującej się w naszej firmie pogrzebowej. Dokładamy wszelkich starań, aby odciążyć rodzinę zmarłego od załatwienia wszelkich formalności urzędowych w ZUS, KRUS, Starostwach Powiatowych, itd. Jeżeli nie da się reprezentować klienta w urzędzie to służymy dobrą radą w naszym biurze pogrzebowym. Rekomendacje oraz listy dziękczynne pozostają do wglądu klientów w Wadowicach przy ul. Olbrychta 1.

Dlaczego warto wybrać nasz zakład pogrzebowy?

Zakład Pogrzebowy ZADORA jest odpowiednim wyborem dla osób, które chcą w jednym miejscu załatwić wszelkie formalności związane z pogrzebem. Dysponujemy 30 letnim doświadczeniem w branży pogrzebowej. Dbamy o utrzymanie najwyższych standardów w naszej firmie pogrzebowej. Teraz wymienię kilka powodów dla, których warto nam zlecić pogrzeb:

·        Całodobowy dyżur sprawia, że zakład jest otwarty na pilne przypadki,
·        Wspieramy załatwianie formalności urzędowych,
·        Różnicę pomiędzy zasiłkiem pogrzebowym a kosztem pogrzebu zwracamy                 przed pogrzebem,
·        Szeroki zakres kontaktów w branży funeralnej,
·        Kompleksowa organizacja oprawy pogrzebowej w różnych obrządkach,
·        Bogaty wybór akcesoriów pogrzebowych,
·        Ekskluzywny karawan pogrzebowy marki Mercedes-Benz,
·        Dom pogrzebowy Kalwaria Zebrzydowska,
·        Empatyczne podejście do indywidualnych potrzeb każdego klienta,
·        Sprawne załatwianie wszelkich kwestii formalnych.

Internet: http://www.zadora24.pl/
Internet: www.zakladpogrzebowyzadora.pl
Internet: zakład-pogrzebowy-wadowice.weebly.com

Finanse i Gospodarka

Finanse i Gospodarka - najnowsze informacje