sobota, 5 sierpnia 2023 19:41

Odcięta kończyna i śmierć 40-latka. Tragiczne skutki starcia pseudokibiców [Wideo]

Autor Mirosław Haładyj
Odcięta kończyna i śmierć 40-latka. Tragiczne skutki starcia pseudokibiców [Wideo]

Według doniesień czytelników Tarnów112, w sobotni poranek w miejscowości Radłów doszło do poważnego starcia między rzekomymi pseudokibicami Unii Tarnów a Zagłębia Sosnowiec, które okazało się być tragicznym wydarzeniem.

Według relacji czytelników Tarnów112, w wyniku konfrontacji pseudokibiców jedna osoba zginęła, a inna doznała poważnych obrażeń, włącznie z odcięciem jednej z kończyn. Napastnicy podczas zamieszek użyli ostrych narzędzi, kijów bejsbolowych, oraz petard. Tarnowska Policja ustala obecnie uczestników zdarzenia, w którym mogło brać udział nawet 100 osób.

Jak relacjonuje rzecznik prasowy KMP w Tarnowie Paweł Klimek:
-Około godziny 9:30 otrzymaliśmy informację o tym, że doszło do jakiejś bójki na stadionie w Radłowie. Tam doszło do potyczek między osobami, które tam rozgrywały turniej piłkarski. Okazało się, że w pewnym momencie jedna osoba została ranna prawdopodobnie racą, tam swoje czynności wykonywali policjanci oraz ratownicy medyczni. Niestety po kilkudziesięciominutowej reanimacji mężczyzny nie udało się uratować, jest to około 40 latek, na razie nie znamy jego tożsamości.

Poniżej wideo:

#uwaga #pilne Według doniesień naszych czytelników w miejscowości Radłów doszło do poważnego starcia między rzekomymi...

Opublikowany przez 112Tarnów.pl - Tarnowski Portal Ratowniczy Sobota, 5 sierpnia 2023

Fot. i inf.: Tarnów112

Tarnów - najnowsze informacje

Rozrywka