sobota, 19 listopada 2022 09:00

Brutalne morderstwo młodego mężczyzny. Na miejscu trwa akcja policji

Autor Patryk Trzaska
Brutalne morderstwo młodego mężczyzny. Na miejscu trwa akcja policji

Koszmar na jednym z gorlickich osiedli. Dzisiejszej nocy (z 18 na 19 listopada) doszło do brutalnego morderstwa. Nie żyje młody mieszkaniec Gorlic. Na miejscu trwa akcja policji.

Gorlicka prokuratura potwierdza, że dzisiejszej nocy doszło do brutalnego morderstwa. - Dziś w nocy (18/19 listopada) doszło do brutalnego zabójstwa na terenie powiatu gorlickiego - informuje w rozmowie z Halo Gorlice prokurator Prokuratury Rejonowej w Gorlicach, Sławomir Korbelak. - Ofiarą  jest mężczyzna, mieszkaniec miasta Gorlice, znany już organom ścigania.  Okoliczności zdarzenia są na ten moment niejasne, trwa ich wyjaśnianie.  Więcej informacji nie można podać z uwagi na dobro śledztwa - dodaje.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że do mężczyzny została wezwana karetka, ale reanimacja nie przyniosła oczekiwanego skutku. Mieszkaniec powiatu gorlickiego miał się wykrwawić. Obecnie na miejscu trwa akcja policji i prokuratury, która ma na celu wyjaśnić okoliczności tego tragicznego zdarzenia. Teren został ogrodzony i pilnuje go wielu funkcjonariuszy.

Wkrótce więcej informacji.

Gorlice - najnowsze informacje