wtorek, 1 czerwca 2021 11:11

Kraków. Było Tesco, będzie Netto. Startuje nowa sieć sklepów – będą promocje

Autor Tomasz Stępień
Kraków. Było Tesco, będzie Netto. Startuje nowa sieć sklepów – będą promocje

W połowie kwietnia zakończyły działalność trzy krakowskie sklepy Tesco – na ul. Wybickiego 10, ul. Dobrego Pasterza 57 i ul. Doktora Józefa Babińskiego 69. Ale życie nie znosi próżni. Po półtoramiesięcznej przerwie zastąpią je markety Netto. To właśnie ta sieć przejęła większość placówek Tesco w Polsce.

– Przed nami intensywny okres otwarć nowych sklepów, których będzie przybywało z tygodnia na tydzień. Każda nowa lokalizacja to dla nas powód do radości, szczególnie jeśli  pojawiamy się w miastach, w których nas dotąd nie było. Tak właśnie jest w wypadku Krakowa – mówi Krzysztof Kamiński, dyrektor operacyjny w Netto Polska. – Mamy nadzieję, że wśród mieszkańców Krakowa znajdziemy wielu stałych klientów.

Dwa krakowskie sklepy – już pod szyldem Netto 3.0 – rozpoczną działalność już we środę. Chodzi o placówki zlokalizowane przy ulicy Babińskiego 69 i Dobrego Pasterza 67. I – jak to zwykle bywa przy takich okazjach – siec zapowiada liczne promocje obowiązujące od 2 do 5 czerwca lub do wyczerpania zapasów.

Pierwsze atrakcje czekają na odwiedzających już w środę od godz. 8, kiedy to każdy klient otrzyma w prezencie torbę na zakupy wielokrotnego użytku. Kontynuacja zabawy planowana jest na sobotę w sklepie przy ul. Babińskiego, kiedy to kupujący będą mogli zagrać w koło szczęścia z nagrodami, a na najmłodszych czekać będą liczne atrakcje, takie jak konkurs plastyczny.

Jak zapowiada Netto, odwiedzający sklep przy ul. Babińskiego będą mieli także do wyboru szereg artykułów w promocyjnych cenach, m.in. mopy, suszarki na pranie, wiertarko-wkrętarkę czy głośniki Bluetooth.

Nowe sklepy Netto w Krakowie zlokalizowane są przy ulicy Babińskiego 69 i Dobrego Pasterza 67. Sklepy będą czynne od poniedziałku do soboty w godzinach 6–22 oraz w niedziele handlowe w godzinach 8–20. W obu sklepach istnieje możliwość wypłaty gotówki.

Nowe sklepy Netto w Krakowie/Głos24
Nowe sklepy Netto w Krakowie/Głos24

Kraków - najnowsze informacje

Rozrywka