czwartek, 1 lipca 2021 07:55

Kreatywny... jak Wisła Kraków. Prezentacja terminarzu klubu z Reymonta hitem internetu [WIDEO]

Autor Norbert Kwiatkowski
Kreatywny... jak Wisła Kraków. Prezentacja terminarzu klubu z Reymonta hitem internetu [WIDEO]

Działacze Wisły Kraków idąc za wzorcem pochodzącym z Augsburga stworzyli niecodzienną prezentację terminarzu na jesienną rundę rozgrywek w Lotto Ekstraklasie.

Wideo polega na tym, że każdy kolejny przeciwnik Jakuba Błaszczykowskiego i spółki został w sposób ironiczny, charakterystyczny dla tej drużyny zaprezentowany. Niektóre motywy same się nasuwały, tak jak poznańska lokomotywa, jednak w większości wypadków kreatywność jest na naprawdę wysokim poziomie.

Sprytni internauci od razu zwrócili uwagę, że pomysł jest zaczerpnięty od niemieckiej drużyny FC Augsburg. Reprezentanci Bundesligi parę dni temu wypuścili podobne wideo, jednak treść i w polskim, i niemieckim wydaniu jest oryginalna i znakomicie wpisująca się w realia innych drużyn.

Sami sprawdźcie!

Cytując Marcina Najmana wykorzystanego w powyższym wideo: "Ludzie, tu nikogo nie ma" - coś nam się wydaje, że po takiej prezentacji terminarzu ze strony pracowników Wisły Kraków przy Reymonta znowu pojawią się tłumy (o ile oczywiście koronawirus nie pokrzyżuje planów...)

Źródło oraz foto: Wisła Kraków - Twitter

Kraków

Kraków - najnowsze informacje