wtorek, 11 kwietnia 2023 13:53

Okradał myjnie samoobsługowe. Nie zgadniecie ile uzbierał!

Autor Marzena Gitler
Okradał myjnie samoobsługowe. Nie zgadniecie ile uzbierał!

Policjanci z Suchej Beskidzkiej złapali sprawcę kilku kradzieży z automatów na monety w myjniach samoobsługowych. Jego łupem na terenie Budzowa, Suchej Beskidzkiej oraz Kukowa padło łącznie 11 tys. zł.

Zgłoszenia o włamaniach do automatów w myjniach samoobsługowych suscy policjanci otrzymywali od września ubiegłego roku. Do kradzieży doszło na terenie Budzowa, Suchej Beskidzkiej oraz Kukowa. W wyniku prowadzonych czynności zarówno przez policjantów operacyjnych oraz dochodzeniowych z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Suchej Beskidzkiej wytypowano i zatrzymano 33-letniego mieszkańca powiatu żywieckiego, który już w przeszłości był karany za podobne przestępstwa, a tuż po ostatnim włamaniu - w styczniu br. na terenie Kukowa, wyjechał za granicę.

33-latek został zatrzymany tuż po powrocie do Polski, w Wielki Piątek. Mężczyzna usłyszał 4 zarzuty kradzieży z włamaniem, do których się przyznał, składając wyjaśnienia. Wkrótce będzie odpowiadał przed sądem. Grozi mu do 10 lat więzienia.

fot. Pixabay.com

Sucha Beskidzka

Sucha Beskidzka - najnowsze informacje

Rozrywka