piątek, 14 października 2022 10:19

Pięć powodów, dla których powinieneś kupić mobilny terminal płatniczy

Autor Artykuł sponsorowany
Pięć powodów, dla których powinieneś kupić mobilny terminal płatniczy

Mobilny terminal płatniczy to praktycznie urządzenie do płatności w sklepie i nie tylko. Może być używane przez każdego przedsiębiorcę, niezależnie czy jest to mały osiedlowy sklep czy duże przedsiębiorstwo. W ostatnim czasie zdecydowanie większym zainteresowaniem cieszą się terminale bezprzewodowe. Jeśli więc interesujesz się tematem mobilnych urządzeń płatniczych i masz dylemat czy warto – koniecznie przeczytaj ten artykuł.

Komfort płatności

Spora liczba branż przyzwyczaiła konsumentów do płatności kartą. Takie rozwiązanie jest niezwykle korzystne, nie trzeba ze sobą nosić gotówki, przez co nie musimy martwić się o ciągłe posiadanie gotówki w portfelu. Takie rozwiązanie jest niezwykle korzystne i porządane w XXI wieku. Z reguły w sklepach spotykamy się z urządzeniami stacjonarnymi. Te z kolei powoli ustępują mobilnym odpowiednikom. Korzystanie z urządzenia, jakim jest terminal płatniczy staje się znacznie prostsze.

Brak kabli

Od kiedy wiadomo, że urządzenie nie musi być na stałe podłączone do prądu płatności nabrały zupełnie innego wymiaru. Brak kabla jest dla większości osób sporym ułatwieniem, które dostrzega się każdego dnia. Należy jedynie pamiętać o stałe ładowanie urządzenia. Nie jest to jednak udręka, bateria starcza zwykle na dłuższy okres czau przez co wystarczy wyrobić sobie odpowiednie nawyki.

Bezpieczeństwo transakcji

Brak kabla wcale nie oznacza, że system będzie działał inaczej. Bezpieczeństwo transakcji pozostaje na tym samym poziomie. W przypadku, gdy w trakcie płatności terminal rozładuje się - nie nastąpi obciążenie karty. Sytuacje te zdarzają się jednak niezwykle rzadko i nie warto przejmować się tym tematem stojąc w kolejce w sklepie.

Swoboda korzystania - obsługuj klienta gdziekolwiek chcesz

To prawdziwa rewolucja. Klient przyzwyczajony do stania przy kasie, zwykle na końcu sklepu, może zostać obsłużony w dowolnym miejscu. Płatność za konkretną rzecz może dokonać się w każdym miejscu w sklepie. To niezwykle komfortowe rozwiązanie, które spotyka się z coraz większą aprobatą.

Bateria, która starcza na cały dzień

Spokojnie, bateria starcza na znacznie więcej, nie musisz się tym przejmować. Wszystko zależy od częstotliwości używania - w przypadku mniejszych sklepów, gdzie klient jest znacznie rzadziej, niż w znanych sieciach handlowych bateria starczy na znacznie dłużej. Nie przejmuj się jednak tym tematem, wystarczy że wyrobisz sobie odpowiednie nawyki a problem z rozładowanym terminalem nie znajdzie się na twojej liście problemów.

Finanse i Gospodarka

Finanse i Gospodarka - najnowsze informacje