środa, 10 lipca 2024 08:41

PiS w Małopolsce ma nowych wiceprzewodniczących. Wśród nich Ryszard Pagacz

Autor Katarzyna Jamróz
PiS w Małopolsce ma nowych wiceprzewodniczących. Wśród nich Ryszard Pagacz

Ryszard Pagacz poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych o objęciu nowej roli. Decyzją Jarosława Kaczyńskiego, prezesa partii Prawo i Sprawiedliwość, został wiceprzewodniczącym zarządu wojewódzkiego PiS w Małopolsce. Będzie reprezentować okręg tarnowski. – Liczę na Waszą pomoc! – zaapelował w zamieszczonym przez siebie wpisie na Facebooku.

Ryszard Pagacz został wiceprzewodniczącym zarządu wojewódzkiego PiS w Małopolsce. Samorządowiec będzie reprezentować okręg tarnowski. Przypomnijmy, Ryszard Pagacz, kilka dni temu został wybrany na wicemarszałka województwa małopolskiego. – Zabieramy się do pracy, dla dobra naszego województwa – informował za pośrednictwem mediów społecznościowych.

"Liczę na Waszą pomoc"

Decyzją prezesa partii Jarosława Kaczyńskiego, wiceprzewodniczącymi Zarządu Wojewódzkiego PiS w Małopolsce zostali: Jarosław Szlachetka (okręg Chrzanów), Mateusz Małodziński (okręg Kraków), Wiktor Durlak (okręg Nowy Sącz) oraz Ryszard Pagacz (okręg Tarnów). – Serdecznie dziękuję za okazane mi zaufanie. Zwracam się do członków i sympatyków Prawa i Sprawiedliwości o włączenie się w odtwarzanie silnej struktury partyjnej w okręgu tarnowskim. Liczę na Waszą pomoc – zaapelował za pośrednictwem Facebooka.

🇵🇱 𝗦𝗸ł𝗮𝗱 𝗭𝗮𝗿𝘇𝗮̨𝗱𝘂 𝗪𝗼𝗷𝗲𝘄𝗼́𝗱𝘇𝘁𝘄𝗮 𝗠𝗮ł𝗼𝗽𝗼𝗹𝘀𝗸𝗶𝗲𝗴𝗼 𝗩𝗜𝗜 𝗸𝗮𝗱𝗲𝗻𝗰𝗷𝗶 (𝟮𝟬𝟮𝟰–𝟮𝟬𝟮𝟵): ◼️ Łukasz Smółka - Marszałek Województwa...

Opublikowany przez Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego Poniedziałek, 8 lipca 2024

Przypomnijmy, Ryszard Pagacz był przewodniczącym Rady Miejskiej w Tarnowie oraz radnym VII i VIII kadencji. W latach 2020-2023 pełnił funkcję Wicewojewody Małopolskiego oraz tymczasowo Wojewody Małopolskiego. Jarosław Szlachetka w 2018 roku został wybrany w pierwszej turze na burmistrza Myślenic. Reelekcję na kolejną kadencję otrzymał w 2024 roku. Mateusz Małodziński w 2022 roku powołany został na stanowisko drugiego wicewojewody małopolskiego. W grudniu 2023 roku zakończył pełnienie tej funkcji. Z kolei Wiktor Durlak w wyborach parlamentarnych w 2019 oraz 2023 roku zdobył mandat senatorski w okręgu nr 37.

Fot. Ilustracyjne/Screen z Facebooka

Małopolska - najnowsze informacje

Rozrywka