środa, 17 lutego 2021 14:39

Skawina. Wykroczeniem drogowym zwrócił na siebie uwagę mundurowych i wpadł z … narkotykami

Autor Aleksandra Tokarz
Skawina. Wykroczeniem drogowym zwrócił na siebie uwagę mundurowych i wpadł z … narkotykami

Mundurowi  z Komendy Powiatowej Policji w Krakowie zatrzymali 22-latka ze Skawiny. Interwencja zaczęła się od popełnienia wykroczenia w ruchu drogowym, a zakończyła na zatrzymaniu za posiadanie narkotyków.

16 lutego policjanci z Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Krakowie, podczas patrolu pieszego w Skawinie zauważyli zaparkowany na obszarze zabudowanym pojazd, którego silnik pracował na postoju przez dłuższy czas.

- Postanowili zwrócić uwagę siedzącemu w nim mężczyźnie i go pouczyć. Kierowca, zachowywał się dość nerwowo. Okazało się, że 22-latek miał przy sobie porcję mefedronu. Został zatem zatrzymany a policjanci udali się na przeszukanie jego mieszkania - informuje podkom. Justyna Fil Oficer Prasowy Komendy Powiatowej Policji w Krakowie.

Skawina. Droga do centrum łatwiejsza i bardziej bezpieczna. Nowa inwestycja na Kanale Łączańskim!
Bezpieczna, funkcjonalna i komfortowa. Taka właśnie ma być ścieżka rowerowa na Kanale Łączańskim. Rozwiąże ona problem bezpieczeństwa podróżujących z zachodniej części Gminy Skawina oraz stanie się kolejnym atrakcyjnym miejscem do spędzania wolnego czasu. Dzisiaj dostanie się z zachodniej części Gm…

Tam stróże prawa znaleźli kolejne porcje tego narkotyku, które zapakowane były w plastikowym pudełku i ukryte w … poduszce. Łącznie policjanci zabezpieczyli 25 gramów mefedronu. 22-latek został doprowadzony do komisariatu, gdzie usłyszał zarzut posiadania narkotyków, za co grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

fot. KPP Kraków

Powiat krakowski

Powiat krakowski - najnowsze informacje