środa, 6 lipca 2022 11:30

Stylowe i funkcjonalne kuchnie w Krakowie

Autor Artykuł sponsorowany
Stylowe i funkcjonalne kuchnie w Krakowie

Doskonale orientuje się w potrzebach klientów i wie, jak sprostać ich oczekiwaniom. Od lat bowiem projektuje stylowe i funkcjonalne kuchnie, a w tym roku zdecydował się podjąć współpracę z marką Verle Home. Poznajcie Krystiana Dzido oraz jego studio mebli kuchennych Deka i zobaczcie stylowe kuchnie, które powstają w krakowskim salonie.

Studio mebli Deka – z pasji do swojej pracy

Salon kuchni Deka w Krakowie działa już trzy lata, jednak przygoda z projektowaniem kuchennych wnętrz jego właściciela jest znacznie dłuższa. – Od 2012 roku zajmowałem się projektowaniem kuchni w znanej sieci sprzedaży mebli.  Z tej pracy zostało mi wiele doświadczeń, znajomości i grono klientów. Chcąc się rozwijać, osobiście, jak i zawodowo, podjąłem decyzję o rozpoczęciu własnej działalności – zdradza Krystian Dzido i jak dodaje, praca to jego życiowa pasja, co zresztą da się wyczuć tuż po wejściu do studia, gdyż panuje w nim wyjątkowa atmosfera. Przewagę nad konkurencją salonowi ma zaś zapewnić indywidualne podejście do klienta, który traktowany jest po przyjacielsku, oraz jakość oferowanych produktów. Stąd też m.in. koncepcja związana z podjęciem współpracy z marką Verle Home.

Zdjęcie pochodzi z kuchennej kolekcji Flash 453 studia Deka w Krakowie

Luksusowe meble Verle Home – oferta dla najbardziej wymagających klientów

Meble marki Verle produkowane są na zamówienie w renomowanych niemieckich fabrykach, z wysokiej klasy materiałów. Jednak w asortymencie Verle Home znajdują się nie tylko korpusy, fronty i blaty, lecz także praktyczne wyposażenie zabudowy meblowej. – Wprowadziliśmy do sprzedaży ofertę marki Verle ze względu na wysoką jakość mebli i akcesoriów, nowoczesny design oraz krótkie terminy realizacji. Zależało nam na tym, aby produkt był fabryczny i posiadał 5 lat gwarancji. Ponadto proponowane kolekcje są bardzo różnorodne, co projektantom daje praktycznie nieograniczone możliwości tworzenia aranżacji we wszystkich wnętrzarskich stylach, a jednocześnie pozwala spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów – podkreśla właściciel studia Deka. Do sieci partnerów Verle należy już ponad 20 salonów zlokalizowanych w różnych miastach Polski.

Prosta droga do wymarzonej kuchni

Kompleksowe usługi aranżowania kuchennych pomieszczeń oferowane w salonie Deka w Krakowie obejmują projektowanie zabudowy meblowej w wybranym przez klienta stylu, a także możliwość zamówienia sprzętów AGD, praktycznego wyposażenia mebli czy oświetlenia i akcesoriów. – Przed rozpoczęciem projektowania spotykamy się z klientem i wykonujemy szczegółowy pomiar pomieszczeń. Wtedy też rozmawiamy o inwestycji i badamy jego potrzeby, aby przygotowany później projekt był jak najbardziej adekwatny do oczekiwań inwestora. Szczegóły takie jak kolorystyka, materiały i wyposażenie, ustalane są w naszym salonie, przy ekspozycjach, wzornikach i pysznej kawie lub herbacie – wylicza Krystian Dzido, zaznaczając, że bogata oferta mebli, urządzeń i dodatków daje możliwość urządzenia całej kuchni w jednym miejscu.

Zdjęcie pochodzi z kuchennej kolekcji Laser 427 studia Deka Krystian Dzido

Deka Studio Kuchni Verle Kraków

Do siedziby salonu Deka warto udać się po jakościowe wyposażenie kuchni i innych domowych pomieszczeń, ale i po moc inspiracji oraz dobrych rozwiązań. Dokładny adres krakowskiego studia Deka, to: ul. Malborska 35, 30-646 Kraków. Salon czynny jest od poniedziałku do piątku w godz inach od 10:00 do 18:00 oraz w sobotę od 10:00 do 14:00. Można wcześniej umówić się na spotkanie: tel. 668 264 236

Styl Życia

Styl Życia - najnowsze informacje