piątek, 26 lutego 2021 09:45

Szeregówki Wrocław. Czy warto inwestować w domy szeregowe?

Autor Artykuł sponsorowany
Szeregówki Wrocław. Czy warto inwestować w domy szeregowe?

Dom to nie tylko spełnione marzenie, ale też doskonała inwestycja na przyszłość. Podczas pandemii mieliśmy do czynienia z zamkniętymi granicami. Coraz więcej osób zaczęło jednak pracować zdalnie. Część firm doceniła zalety tego rozwiązania i pokonała związane z pracą z domu obawy. Gdy wszystko wróci do normalności, możemy się więc spodziewać większej swobody, niż dotąd.

Właśnie dlatego warto pomyśleć o zakupie takiej nieruchomości, którą łatwo będzie wynająć, jeśli zdecydujemy się na kilkumiesięczną podróż z rodziną. A gdy jakieś miejsce na ziemi skradnie nasze serca i właśnie tam zdecydujemy się osiąść na stałe, sprzedamy dom z zyskiem. Szeregówki pod Wrocławiem idealnie wpisują się w te oczekiwania. Sprawdź, dlaczego.

Wojszyce, Ołtaszyn czy inna lokalizacja? Gdzie szukać domu na sprzedaż?

Ludzie nie chcą już mieszkać w miastach. Mimo to nadal pragną mieć do nich dobry dojazd. Właśnie dlatego najchętniej wybierają do życia miejscowości, które od Wrocławia dzieli tylko cienka, narysowana na mapie granica. Najlepiej, jeśli są to tereny przylegające do Klinu Wojszyckiego. Ten niezagospodarowany obszar rolniczy zapewnia napływ czystego powietrza do centrum aglomeracji, co jest ewenementem w skali naszego kraju.

Lokalni działacze starają się w porozumieniu z władzami Wrocławia stworzyć tutaj wielki park. Jeśli ich działania zakończą się powodzeniem, okoliczni mieszkańcy tylko na tym skorzystają. Już teraz mają jednak możliwość korzystania z liczących sobie 63 hektary pól i łąk, na których mogą zorganizować rodzinny piknik lub wybrać się na całodzienną wyprawę rowerową, o regeneracyjnym spacerze nie wspominając.

Szeregówki pod Wrocławiem. Co sprawia, że generują mniejsze koszty?

Domy w zabudowie szeregowej są tanie w utrzymaniu choćby ze względu na swoją konstrukcję. Boczne ściany nie są wystawione na działanie zmiennych temperatur. Sąsiedzi dogrzewają się nawzajem, na czym korzystają wszyscy. Do szeregówek zazwyczaj przylega nieduża działka, co zdecydowanie zmniejsza koszty podlewania ogrodu.

Rozsądni wrocławscy deweloperzy decydują się także na inwestycję w nowoczesne technologie, które mogą zmniejszyć koszty ogrzewania nawet o połowę. A im mniej trzeba płacić za dom każdego miesiąca, tym więcej pieniędzy zostaje w kieszeni na realizację własnych planów. Więcej zarabia się też na jego ewentualnym wynajmie.

Domy szeregowe Wrocław. Zainteresowanie rośnie razem z ich wartością.

Czy cena szeregówki pod Wrocławiem będzie rosła? Trzeba pamiętać o tym, że jesteśmy dopiero w początkowej fazie wzrostu popularności domów szeregowych. Analizując sytuację na rynku można być spokojnym o to, że właśnie tego typu nieruchomości będą coraz droższe. A to oznacza, że kupując segment szeregowy w tym momencie, doskonale wykorzystujesz obecną koniunkturę.

Jeśli za jakiś czas zdecydujesz się sprzedać taki dom, zarobisz na nim zdecydowanie więcej, niż na położonym z dala od miasta domku wolnostojącym.

Osiedle Zielone Południe. Opłacalna inwestycja w nieruchomość.

Firma deweloperska Blockpol buduje w okolicy Klinu Wojszyckiego osiedle Zielone Południe. Przyglądając się bliżej ofercie, odnosi się wrażenie, że projektanci weszli do głów współczesnych inwestorów i stworzyli domy perfekcyjnie wpisujące się w ich potrzeby.

Budowane przez firmę szeregówki pod Wrocławiem mają bardzo rozsądny metraż. Ich powierzchnia wynosi 85 m2. W zupełności wystarcza więc do wygodnego życia. Zamiast garażów zaproponowano znajdujące się blisko wejścia do lokali miejsca postojowe. Pomyślano nawet o komórkach lokatorskich, które rozwiązują problem przechowywania rzadziej używanych rzeczy.

Prócz szeregówek na osiedlu znajduje się kilka domów w zabudowie bliźniaczej o wielkości 112 m2. Rozkład pomieszczeń na parterze jest w nich bardzo podobny. W obu wersjach znalazło się miejsce na salon, osobną kuchnię, łazienkę dla gości i wiatrołap. W bliźniakach zaplanowano tu przy tym jeszcze jeden pokój, który idealnie sprawdzi się w roli głównej sypialni lub gabinetu. Na piętrze domów na terenie inwestycji znajdują się 3 sypialnie i spora łazienka rodzinna.

Choć osiedle jest jeszcze w budowie, już teraz część domów jest zarezerwowana. Chcesz sprawdzić, czy to miejsce dla Ciebie? Zadzwoń do biura sprzedaży i umów się na wspólny spacer po swoich przyszłych włościach.

Styl Życia

Styl Życia - najnowsze informacje