czwartek, 27 października 2022 07:59

W Krakowie otwiera się popularny na całym świecie sklep! Wiemy, kiedy będzie można zrobić tam zakupy

Autor Mirosław Haładyj
W Krakowie otwiera się popularny na całym świecie sklep! Wiemy, kiedy będzie można zrobić tam zakupy

Primark, międzynarodowy detalista odzieżowy, ogłosił datę otwarcia swojego trzeciego sklepu w Polsce. Primark w Krakowie, zlokalizowany w Bonarka City Center po raz pierwszy otworzy drzwi dla klientów w czwartek, 10 listopada.

Sklep będzie położony w odległości zaledwie 500 metrów od jednego z przystanków na trasie kolejowej, co ułatwi dostęp  do niego także mieszkańcom pobliskich miejscowości. Wydarzenie  stanowi kolejny kamień milowy w planie ekspansji detalisty, który swój następny salon otworzy w Katowicach 30 listopada.

Maciej Podwojski, Head of Sales CEE w Primark komentując nadchodzące otwarcie powiedział:

-Otwierając sklep w Krakowie, a więc wprowadzając Primark do drugiego  co do wielkości miasta w Polsce, stawiamy kolejny kamień milowy w naszej  ekspansji w kraju. Jest to również ważny moment dla naszych kolegów i  koleżanek, którzy ciężko pracowali, by zapewnić  osobom odwiedzającym Primark w Krakowie jak najlepsze doświadczenia  zakupowe. Jesteśmy przekonani, że klienci docenią ofertę, którą dla nich  przygotowaliśmy, niezależnie od tego czy będą to artykuły codziennego  użytku dla rodziny, czy na przykład odzież z  motywem świątecznym i prezenty. Nie możemy się doczekać, by powitać mieszkańców Krakowa i okolic w nowej lokalizacji już w kolejnych tygodniach.

Wielu krakowian nie może doczekać się otwarcia sklepu w ich mieście.

Kraków

Kraków - najnowsze informacje