piątek, 26 kwietnia 2024 08:14

Wielokrotnie znęcał się nad swoją 76-letnią matką. Kobieta przeżyła prawdziwy horror

Autor Patryk Trzaska
Wielokrotnie znęcał się nad swoją 76-letnią matką. Kobieta przeżyła prawdziwy horror

Pomimo dwukrotnie wydanego zakazu zbliżania ponownie pojawił się w mieszkaniu, aby znęcać się fizycznie i psychicznie nad swoją 76-letnią matką. 47-letni agresor jest już w rękach policji. Grozi mu 5 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek (22  kwietnia).  Tuż przed godziną 16:00 policjanci otrzymali zgłoszenie dotyczące awantury domowej w jednym z mieszkań w Suchej Beskidzkiej.

Po przyjechaniu pod wskazany adres mundurowi zastali nietrzeźwego mężczyznę, który znęcał się psychicznie nad własną matką. Po przebadaniu alkomatem okazało się, że miał on 2,5 promila alkoholu we krwi.

Mężczyzna posiadał też dwukrotnie wydany zakaz  zbliżania się do matki i pomimo tego ponownie pojawił się tego dnia w domu, stosując wobec niej przemoc psychiczną oraz fizyczną. Został zatrzymany przez mundurowych, którzy wezwali na miejsce karetkę pogotowia, ponieważ  agresor nie poprzestał tylko na wyzwiskach, ale też poważnie ranił kobietę w głowę.

Następnego dnia, 47-latek usłyszał dwa zarzuty znęcania się nad swoją matką oraz uszkodzenia mienia, za co grozi mu kara od 3 miesięcy do 5 lat.

Foto: policja.pl

Sucha Beskidzka

Sucha Beskidzka - najnowsze informacje

Rozrywka