czwartek, 4 maja 2023 07:21

Gdzie znaleźć oryginalne ubrania? Na Out of the Box!

Autor Artykuł sponsorowany
Gdzie znaleźć oryginalne ubrania? Na Out of the Box!

InPost to nie tylko usługi kurierskie i dowozy żywności z marketów, ale także sklep pełen przydatnych rzeczy. Wśród nich znaleźć można praktyczne ubrania dla dorosłych i dzieci. Czym się wyróżniają i dlaczego warto je kupić?

Oferta Out of the Box dorosłych

Out of the Box, nowopowstały sklep internetowy InPost, ma w swoim asortymencie odzież, torby, zabawki oraz inne produkty wykonane w ekologiczny sposób. Jednym z przykładów jest bluza kangurka z wyjątkowym, wielobarwnym nadrukiem. Jej pierwsza zaleta kryje się już w samej nazwie. Z przodu naszyto na nią dużą kieszeń, która sprawdzi się jako m.in. jako przestrzeń do ogrzania rąk. Oprócz tego przed złą pogodą chroni kaptur ze ściągaczami dającymi pewność, że nie zsunie go z głowy nawet silny podmuch wiatru. Co więcej, jest to odzież typu unisex, czyli dla wszystkich, niezależnie od tego, czy preferują bardziej typowo męskie, czy damskie ubrania. Za sprawą wykonania w 95% z bawełny kangurka jest też przewiewna, co sprawia, że sprawdzać się będzie niemal przez cały rok.

Kolorowa bluza bez wątpienia się wyróżnia, o czym najlepiej przekonać się, wchodząc na stronę https://outofthebox.pl/produkt/paczkobluza/. Oryginalnością przebija ją jednak kurtka z dużą kieszenią z przodu. Taki fason jest rzadko spotykany nawet w przypadku odzieży turystycznej, która jak żadna inna projektowana jest z myślą o maksymalnej funkcjonalności. Paczkokurtka wyróżnia się właśnie wyjątkową praktycznością, ponieważ można w niej przechowywać bardzo wiele podręcznych przedmiotów. Do dużej kieszeni zmieści się nawet paczka. Materiał powleczony został powłoką Water Repellent, który zatrzymuje wodę na powierzchni kurtki i skrapla ją. Dzięki temu woda spływa po niej, a odzież pozostaje sucha.

Odzież dziecięca z Out of the Box

Oprócz ubrań dla dorosłych w sklepie InPost znaleźć można ubrania, które przydadzą się dzieciom w różnym wieku. Jednym z nich jest bluza o wzorze takim samym, jak kangurka dla dorosłych. Wyróżniają ją ściągacze i dopinka, pozwalające nosić ją dłużej niż inną tego typu odzież. Bazowy rozmiar można zwiększać w taki sposób, by materiału zawsze starczyło mimo tego, że dziecko rośnie. Tak jak model dla dorosłych ma kaptur, ale odróżnia ją zamek błyskawiczny na całej długości bluzy. Miękka i przewiewna bawełna sprawia, że sprawdzi się zarówno jako ubiór do szkoły, jak i na wycieczkę.

Nawet najcieplejsza bluza nie wystarczy jednak na zimny deszcz i mocny wiatr. W takich dniach najlepiej nałożyć na nią kurtkę wykonaną z nieprzepuszczającej wody tkaniny softshell. Co ważne, w parze ze szczelnością idzie także przewiewność, dzięki czemu nie jest w niej gorąco i nieprzyjemnie. Mankiety rękawów uszyte zostały z lycry, która szybko schnie, a co za tym idzie dziecko może nosić tę kurtkę nawet w trakcie zabawy na zewnątrz. Będzie mu ciepło i sucho również ze względu na specjalny krój u dołu utrzymujący ubiór we właściwej pozycji. W przetrwaniu najgorszych momentów, czyli ulew, świetnym uzupełnieniem kurtki będzie parasol. Wykonanie z trwałego włókna szklanego zapewnia, że nie będzie się uginał pod wpływem wiatru. Wszystko to znajdziesz w asortymencie sklepu Out Of The Box.

Styl Życia

Styl Życia - najnowsze informacje