piątek, 18 marca 2022 09:36

Jaki alkohol na prezent?

Autor Artykuł sponsorowany
Jaki alkohol na prezent?

Alkohol to bardzo uniwersalny prezent, który pasuje do wielu okazji – urodzin kogoś w rodzinie, imprezy świątecznej w firmie, podziękowań za wykonaną przysługę. Najważniejsze żeby był to alkohol dobrany do okazji i do gustu obdarowywanej osoby. Jest kilka bezpiecznych opcji, które zawsze się sprawdzą.

Szukasz eleganckiego prezentu z alkoholem? Sprawdź piękne zestawy prezentowe od NAPU -> Alkohol na prezent

Prosecco to obecnie ulubiony alkohol kobiet

Chociaż dla wielu osób prosecco to nic innego jak wino musujące, to nie zmienia to faktu, że obecnie zdobyło dużą popularność, szczególnie wśród kobiet. Dlatego właśnie butelka słodkich bąbelków będzie dobrym prezentem na urodziny, imieniny, wieczór panieński czy po prostu prezent dla przyjaciółki. W ten sposób możemy też docenić nasze pracownice albo szefową.

Wino to prezent, z którego ucieszy się każdy

Chociaż nie każdy gustuje w wódce czy w whisky, to wino jest alkoholem na tyle popularnym, że ucieszy się z niego każdy, zarówno mężczyźni, jak i kobiety. Mamy też tutaj duże pole do wyboru: różne kraje pochodzenia, wino białe, różowe, czerwone, różne lokalne winiarnie i piękne butelki. Wino jest też eleganckim alkoholem, ale równocześnie niezbyt zobowiązującym, więc sprawdzi się na wiele okazji: jako prezent dla przyjaciół, do których idziemy na kolację, upominek dla pracownika czy prezent na rocznicę. W przypadku ostatniej okazji rocznik wina może nawiązywać do samej rocznicy.

Whisky to dobry prezent dla partnera biznesowego i szefa

Whisky to szlachetny alkohol, w którym zazwyczaj gustują mężczyźni (chociaż nie zawsze). Dlatego butelka bursztynowego trunku zawsze sprawdzi się jako prezent dla wspólnika, szefa, pracownika albo jako podarunek za przysługę, którą ktoś dla nas wykonał. Whisky to też bezpieczny prezent dla ojca, wujka albo każdego innego męskiego krewnego.

Wódka nie tylko na wesela

Oczywiście dobrym pomysłem na prezent będzie też nasz narodowy alkohol – wódka. Chociaż zazwyczaj każdy ma jej ulubioną markę, to jeżeli będziemy się trzymać wódek z wyższej półki, nie powinniśmy się martwić, że nie trafimy z prezentem. Wódkę możemy przynieść na urodziny, imieniny, rocznicę, ale też na sąsiedzkiego grilla czy opijanie nowego samochodu.

Alkohol możemy też podarować jako część kosza prezentowego

Jeśli chcemy podarować komuś większy prezent, to alkohol możemy połączyć z innymi lubianymi produktami: dobrą kawą, herbatą, słodyczami albo miodami czy konfiturami. Takie przysmaki możemy znaleźć w koszach prezentowych Napu.pl. Występują one w różnych rozmiarach i w różnych konfiguracjach, również w tych zawierających alkohol: wino, wódkę, whisky, prosecco. Taki kosz prezentowy to dobry pomysł zarówno dla kontrahenta, jak i prezent na ślub czy na urodziny.

Styl Życia

Styl Życia - najnowsze informacje