piątek, 16 lipca 2021 07:57

Jakie gadżety erotyczne wybieramy najczęściej?

Autor Artykuł sponsorowany
Jakie gadżety erotyczne wybieramy najczęściej?

W dzisiejszych czasach gadżety erotyczne odgrywają dużą rolę podczas stosunku erotycznego, ale także przy zabawie solo. Masturbacja nie jest przecież niczym złym. Bardzo często wykonane są z bardzo dobrej jakości materiałów i w porównaniu do lat poprzednich nie zagrażają naszemu zdrowiu. Dodatkowo prezentują się w bardzo ładny sposób, przez co czasem trudno rozpoznać, że jest to zabawka erotyczna, a nie figura czy ozdoba. Poniżej postaram się wyróżnić te, które są najbardziej popularne.

Wibratory

Klasyk nad klasykami. Chyba najbardziej znany gadżet ze wszystkich dostępnych na rynku. Największą popularnością cieszą się te w kształcie męskiego członka. Warto wspomnieć o tym, że oferowane nam są różnego rodzaju zabawki między innymi analne, bezlateksowe (idealne dla osób uczulonych na ten materiał), żelowe, czy do podwójnej penetracji. Dodatkowo mają funkcję wibracji, którą możemy kontrolować i dopasować do swoich oczekiwań.

Stymulatory łechtaczki

Jak możemy zauważyć, łechtaczka to najbardziej wrażliwy punkt u kobiety. Przy odpowiedniej metodzie pieszczot tego punktu możemy sprawdzić, że kobieta otrzyma niezapomniane doznania. Warto wspomnieć o tym, że większość pań częściej dochodzi do orgazmu poprzez stymulacje łechtaczki, a nie pochwy. Stąd tak duża popularność tego gadżetu. Gadżet ten idealnie nada się dla samotnych pań, jak i dla takich, które chcą wzmocnić swoje doznania w łóżku. Dodatkową zaletą jest fakt, że możemy swobodnie wybierać, z jaką mocą będą działać wibracje.

Kulki waginalne

Gadżet ten to totalny must have każdej kobiety. Drugi po wibratorach najpopularniejszy gadżet erotyczny. Swoją popularność zawdzięczają nie tylko właściwością erotycznym, ale także zdrowotnym. Pomagają we wzmacnianiu mięśni Kegla, które odpowiadają za odczuwanie satysfakcji podczas stosunku. Dzięki dobrze wzmocnionym mięśniom Kegla kobieta ma łatwiejszy poród oraz zmniejszają ryzyko występowania zjawiska nietrzymania moczu.

Kulki analne przeznaczone dla mężczyzn

W ostatnim czasie na popularności zyskują gadżety erotyczne przeznaczone dla mężczyzn. Panowie otwierają się na nowe doznania i możliwości, jakie daje im rynek zabawek erotycznych. Coraz częściej dokonują oni zakupu kulek analnych, które mają za zadanie pomóc w trenowaniu mięśni Kegla. Innym zadaniem jest zmniejszenie ryzyka występowania przerostu prostaty. Dodatkowo używane systematycznie mogą wzmocnić doznania odczuwane podczas stosunku.

Akcesoria przeznaczone do BDSM

Kolejny rodzaj zabawek, które zyskują na popularności wśród par, które lubią eksperymentować podczas stosunku. Wybór dostępnych na rynku gadżetów jest spory. Zaczynając od opasek na oczy, czy różnego rodzaju kajdanek, po ekstremalne, takie jak wosk do wylewania na partnera/kę, packi z ćwiekami, czy cieniutkie szpicruty do karania swojej drugiej połówki.

Podsumowanie

Jak możemy zauważyć Polki i Polacy coraz chętniej sięgają po różnego rodzaju zabawki erotyczne. Bardzo chętnie przełamują tabu, jakim jest stosunek seksualny i otwierają się na nowe doznania. Pokazuje to używanie coraz to bardziej urozmaiconych gadżetów erotycznych.

Styl Życia

Styl Życia - najnowsze informacje