środa, 15 maja 2024 12:51

Klienci zachwyceni akcją Rossmanna. Można zgarnąć nawet 50% zniżki na zakupy

Autor Patryk Trzaska
Klienci zachwyceni akcją Rossmanna. Można zgarnąć nawet 50% zniżki na zakupy

Klienci Rossmanna zachwyceni kolejną edycją Rossmann Run-u. W ramach wydarzenia biegacze będą mogli zgarnąć nawet 50% zniżki na swoje zakupy w drogerii. Dochód ze wpisowego zostanie przekazany na cele charytatywne.

Kto nie lubi promocji i zniżek niech pierwszy rzuci kamieniem. Zazwyczaj dostajemy je w ramach różnego rodzaju programów lojalnościowych oraz polityki konkretnej firmy, jednak teraz trzeba będzie je wypocić swoją ciężką pracą i to dosłownie.

21 pierwsza edycja Rossmann Run-u ponownie cieszy się ogromny zainteresowaniem. Stacjonarny bieg odbędzie się w Łodzi, jednak wziąć udział może każdy, kto posiada aplikację drogerii. Wpisywane to zaledwie 5 złotych, a zgarnąć można rabat na zakupy nawet w wysokości 50%.

Jak to wszystko działa?  

Każdy, kto chce wziąć udział musi pobrać aplikację Rossmann i założyć w niej konto. Następnie należy kliknąć w zakładkę związaną z biegiem i wypełnić w niej formularz oraz wpłacić wpisowe na cele charytatywne.

25 maja 2024 wystarczy uruchomić swoją aplikację Rossmann PL i przebiec dystans od 1 do 10 km. Każdy pełen przebiegnięty kilometr to 5% rabatu na zakupy w Rossmannie, co oznacza, że można zdobyć maksymalnie 50% zniżki za przebiegnięcie 10 kilometrów.

Bieg rozpoczyna się po kliknięciu „Start” w aplikacji, a kończy po naciśnięciu „Stop”. W biegu można wziąć udział tylko jeden raz. Na przebiegnięcie zamierzonego dystansu są dwie godziny. Biegu nie możesz zapauzować i przebiec „na raty”. Dystans można jednak przebiec o dowolnej porze 25 maja.

Foto: Kulawik.pl/Wikimedia Commons

Małopolska - najnowsze informacje

Rozrywka