poniedziałek, 29 kwietnia 2024 08:18

Kosiniak-Kamysz ma syna! "3890 gram szczęścia"

Autor Marzena Gitler
Kosiniak-Kamysz ma syna! "3890 gram szczęścia"

Wicepremier Władysław Kosiniak-Kamysz podzielił się w mediach społecznościowych wspaniałą nowiną. 28 kwietnia wraz z żoną powitali na świecie syna. "3890 gram szczęścia" - napisał nad zdjęciem.

W niedzielę, 28 kwietnia Władysław Kosiniak-Kamysz opublikował post ze zdjęciem noworodka. "3890 g szczęścia. Witaj na świecie, synu. Mama i nasz maluch bardzo dzielni" - napisał na Facebooku i X (Twitterze).

3890 g szczęścia ♥️ Witaj na świecie, synu ♥️ Mama i nasz maluch bardzo dzielni 💪

Opublikowany przez Władysław Kosiniak-Kamysz Niedziela, 28 kwietnia 2024

Post zrobił w sieci prawdziwą furorę: 160 udostępnień i aż 3365 komentarzy na Facebooku i blisko 330 tys. wyświetleń i 6 tys. reakcji oraz 973 komentarzy na X.

Do gratulacji, oprócz zwykłych użytkowników, dołączyli politycy. Post wiceministra skomentowali m.in. Paulina Hennig-Kloska, Kamila Gasiuk-Pihowicz, Aleksander Miszalski czy Paulina Matysiak z Partii Razem, a także Stanisław Tyszka i Przemysław Wipler z Konfederacji. "Najserdeczniejsze gratulacje Władku!" – napisał wiceprzewodniczący Polski 2050 Michał Kobosko.

Gratulacje złożyli Marianna Schreiber i Janusz Kowalski z Suwerennej Polski, który napisał: "I to jest największe szczęście! PS Kolejne 800 plus od PiS :)".

Przypomnijmy, pochodzący z Krakowa wicepremier, minister obrony narodowej i lider PSL został ojcem po raz trzeci. Ma już dwie córki, które urodziły się kolejno w 2019 i 2020 roku. Ślub z Pauliną Kosiniak-Kamysz wziął w 2019 roku, trzy lata po rozstaniu ze swoją pierwszą żoną, z którą unieważnili małżeństwo.

Zdjęcia z pierwszego spotkania z maleństwem zamieścił też wójt Gdowa Zbigniew Wojas, który jest ojcem Pauliny Kosiniak-Kamysz. "Witaj w Rodzinie Wnuczku!" - napisał.

Witaj w Rodzinie Wnuczku! ❤️❤️❤️

Opublikowany przez Wójt Gminy Gdów Zbigniew Wojas Niedziela, 28 kwietnia 2024

Polska - najnowsze informacje

Rozrywka