wtorek, 8 marca 2022 12:14

Pudelsi, Decapitated, Chupacabras i inni w Klubie Kwadrat: „Kraków dla Ukrainy”

Autor Joanna Obajtek
Pudelsi, Decapitated, Chupacabras i inni w Klubie Kwadrat: „Kraków dla Ukrainy”

Polacy już od ponad tygodnia gromadzą środki na rzecz osób z Ukrainy. Coraz więcej miast dołącza do akcji pomocowej. Wśród nich jest również Kraków, który startuje z koncertem charytatywnym „Kraków dla Ukrainy”.

W niedzielę, 13 marca w krakowskim Klubie Kwadrat odbędzie się koncert charytatywny „Kraków dla Ukrainy". Dochody z biletów zostaną przekazane na rzecz osób z Ukrainy.

Ideą koncertu „Kraków dla Ukrainy" jest zbiórka pieniędzy dla osób z Ukrainy poszkodowanych w wyniku wojny. Na scenie Klubu Kwadrat wystąpią Decapitated, Pudelsi, Chupacabras i Ornette. Wstęp na wydarzenie jest wolny, ale jako wejściówkę będzie można wykupić wpłaty-cegiełki.

Organizatorzy wydarzenia proszą także, aby przynosić ze sobą rzeczy najbardziej potrzebne teraz naszym sąsiadom, którzy prowadzą wojnę: latarki, czołówki, baterie do latarek, bandaże, opaski, gazy, wodę utlenioną, koce termiczne, puste nowe pojemniki, karnisty, baniaki na benzynę oraz ropę.

– Wszystkie dary zawieziemy na granicę i przekażemy do Lwowa dla potrzebujących - mówią organizatorzy wydarzenia „Kraków dla Ukrainy” z firmy Galicja Prodctions, która zajmuje się organizacją koncertów.

Przypominamy 📣13 marca 2022 w Krakowie odbędzie się koncert charytatywny „Kraków dla Ukrainy" 🇺🇦 ❤️ Na scenie pojawią...

Opublikowany przez Galicja Productions Piątek, 4 marca 2022

Koncert „Kraków dla Ukrainy” startuje w niedzielę o 18 w Klubie Kwadrat. Bramy zostaną otwarte o 17:00.

Kraków

Kraków - najnowsze informacje