piątek, 12 marca 2021 08:00

Kraków. Wyburzenia opóźnione. Powodem - silny wiatr

Autor Marzena Gitler
Kraków. Wyburzenia opóźnione. Powodem - silny wiatr

Zaplanowane na ten weekend prace wyburzeniowe na al. 29 Listopada na wysokości stacji paliw przy skrzyżowaniu z ul. Pocieszka zostały przełożone o tydzień, na 20-21 marca. Jak informuje wykonawca, ma to związek z prognozowanym silnym wiatrem. W ten weekend nie będzie więc utrudnień w ruchu drogowym.

Przypominamy, że miasto poinformowało o zaplanowanych na 13 i 14 marca pracach wyburzeniowych na al. 29 Listopada w Krakowie. Pisaliśmy o tym tu:

Kraków. Utrudnienia na 29 Listopada. Będą wyburzać domy
Kraków wiadomości. W najbliższy weekend, 13 i 14 marca prowadzone będą kolejne prace wyburzeniowe na al. 29 Listopada w Krakowie. Gdzie wystąpią utrudniania dla pieszych i kierowców?

Jak dziś poinformowano, prace zostaną przesunięte na następny weeken. Powodem jest prognozowanie silnego wiatru. Zgodnie z planem, w sobotę, 20 marca od wczesnych godzin porannych z ruchu wyłączony będzie prawy pas jezdni al. 29 Listopada w kierunku centrum na wysokości numerów 122 i 124. Ruch pojazdów będzie się odbywał po jednym pasie. Nieczynny będzie też chodnik, a dla pieszych zostanie przygotowany korytarz. Ruch w kierunku Warszawy będzie odbywał się bez zmian.

Prace wyburzeniowe powinny się zakończyć w niedzielę, 21 marca w godzinach wieczornych. Po zakończeniu robót zostanie przywrócona stała organizacja ruchu.

inf. i foto ZDMK/krakow.pl

Kraków

Kraków - najnowsze informacje