środa, 3 kwietnia 2019 09:15

Lusterko wsteczne z rejestratorem i kamerą cofania – sprawdzony sposób na parkowanie w mieście

Autor (red)
Lusterko wsteczne z rejestratorem i kamerą cofania – sprawdzony sposób na parkowanie w mieście

Parkowanie w mieście dostarcza wielu problemów nie tylko początkującym kierowcom. Wąskie przestrzenie, nieprawidłowo zaparkowane inne auta oraz pośpiech nie sprzyjają właściwemu zapakowaniu samochodu. Istnieje jednak skuteczne narzędzie, które może znacznie ułatwić to zadanie! Lusterko wsteczne z rejestratorem i kamerą cofania pozwoli zawsze prawidłowo zaparkować auto oraz znacznie skrócić czas poświęcany na manewry.

Lusterko wsteczne z rejestratorem i kamerą cofania – jak działa?

Lusterko wsteczne z rejestratorem i kamerą cofania składa się z dwóch podstawowych elementów. Pierwszym z nich jest lusterko wsteczne z wbudowanym rejestratorem, które należy umieścić bezpośrednio na standardowym lusterku wstecznym znajdującym się w aucie. Drugim elementem jest natomiast kamera przeznaczona do montażu z tylnej części auta, na zewnątrz lub wewnątrz pojazdu.

W zestawie, który można obejrzeć na stronie WideoRejestratory24.pl znajdują się wszystkie niezbędne akcesoria montażowe, w tym zaczepy do lusterka fabrycznego, zasilacz do gniazda zapalniczki wraz z przewodem, kabel mini-USB oraz kabel sygnałowy to kamery tylnej o długości 6 m. Za pomocą tego ostatniego elementu możliwe jest podłączenie kamery tylnej do instalacji świateł wstecznych auta. Czytelna instrukcja obsługi w j. polskim pozwala na szybkie i poprawne zamontowanie urządzenia oraz zapoznanie się z jego kompletną funkcjonalnością.

Lusterko wsteczne z rejestratorem i kamerą cofania wyposażone jest w duży, 5-calowy wyświetlacz, który pozwala na wykonanie precyzyjnych manewrów w trakcie cofania oraz nagrywanie obrazu w wysokiej jakości. Umieszczone w urządzeniu sensory optyczne marki Sony rejestrują obraz w jakości 2x Full HD 1080p 30 fps. Funkcja kamery cofania włącza się automatycznie po wrzuceniu biegu wstecznego oraz ułatwia prawidłowe zaparkowanie auta w każdym miejscu.

Dlaczego warto zaopatrzyć się w lusterko wsteczne z rejestratorem i kamerą cofania?

Lusterko wsteczne z kamerą cofania to bardzo przydatny wynalazek, który zyskał sobie uznanie oraz zaufanie kierowców na całym świecie. Kamera cofania jest praktycznym dodatkiem do każdego samochodu, którego właściciel regularnie porusza się po mieście oraz często pozostawia swoje auto na prywatnych lub publicznych parkingach. Kamera cofania daje wgląd w to, co dzieje się z tyłu auta oraz pozwala na precyzyjne wykonywanie poszczególnych manewrów.

Dzięki takiej funkcjonalności lusterko wsteczne z rejestratorem i kamerą cofania pozwala zaoszczędzić czas, który codziennie poświęcamy na wykonywanie manewrów na miejskich parkingach. To także świetny wybór dla posiadaczy nieco starszych i słabiej wyposażonych samochodów, którzy chcą zapewnić sobie pełne bezpieczeństwo parkowania oraz pewność, że bez względu na warunki ich auto zawsze będzie prawidłowo zaparkowane.

Ogromnym atutem urządzenia jest jego funkcjonalność. Lusterko wsteczne z rejestratorem i kamerą cofania posiada wbudowany rejestrator, którego obecność umożliwia filmowanie tego, co dzieje się z tyłu auta. Taki film może z kolei stanowić ważny dowód w razie wystąpienia kolizji lub innego zdarzenia na drodze, który pozwoli jednoznacznie stwierdzić, kto ponosi za nie winę. Urządzenie przydaje się więc nie tylko na parkingu, ale także w czasie jazdy po mieście, kiedy chcemy zapewnić sobie większe poczucie bezpieczeństwa.

Motoryzacja

Motoryzacja - najnowsze informacje