wtorek, 10 października 2023 06:07

Nie żyje 3-letnia dziewczynka. Jadowite zwierzę zaatakowało ją podczas snu

Autor Norbert Kwiatkowski
Nie żyje 3-letnia dziewczynka. Jadowite zwierzę zaatakowało ją podczas snu

Do niezwykle przykrego zdarzenia doszło w Brazylii, gdzie 3-letnia dziewczynka zmarła w wyniku ukąszenia przez jadowitego skorpiona.

Dziecko zostało zaatakowane w trakcie snu w swoim domu w mieście Ribas do Rio Pardo w stanie Mato Grosso do Sul na południu Brazylii.‌‌ Już po chwili na miejscu byli ratownicy medyczni, których zaalarmowała przerażona matka.

Kobieta zabiła skorpiona i zadzwoniła po pomoc. Lekarze wiedzieli, że muszą działać błyskawicznie, ponieważ te odmiany skorpionów są niezwykle niebezpieczne zwłaszcza dla dzieci i osób starszych.

Z racji tego, medycy podali dziewczynce przeciwciała antytoksynowe, które miały zneutralizować wstrzyknięty przez skorpiona jad. Niestety sytuacji okazała się zbyt dramatyczna. W pewnej chwili u dziewczynki doszło do zatrzymania akcji serca i trzylatka zmarła.

W tej historii przeraża również fakt, że według miejscowych mediów - w wyniku ukąszenia skorpiona - śmierć miał ponieść w przeszłości 5-letni brat dziewczynki i jej wujek. Coś strasznego...

Foto:  Pixabay

Świat - najnowsze informacje

Rozrywka