wtorek, 3 stycznia 2023 09:00

Policja szuka 11-latki z Poronina. Dziewczynka może być w Krakowie

Autor Katarzyna Jamróz
Policja szuka 11-latki z Poronina. Dziewczynka może być w Krakowie

Od niedzieli (1 stycznia) w Małopolsce trwają poszukiwania zaginionej [.....], która wyszła z domu o 5 nad ranem i do dnia dzisiejszego nie skontaktowała się z rodziną.

– Zaginiona dziewczyna ma blond włosy, około [...]. Ubrana była w czarną kurtkę, brązowe spodnie, na głowie miała założony kaptur od bluzy możliwe, że w kolorze beżowym lub brązowym, ciemne sportowe buty z elementami odblaskowym i charakterystycznymi jasnymi podeszwami, plecak marki Adidas (od góry do połowy kremowy, dolna część szara)

– informuje policja.

Nastolatka widziana była w dniu zaginięcia, około godziny 6.15, w rejonie dworca kolejowego w Poroninie.

– Dziewczynka dojechała pociągiem do Krakowa i wyszła z dworca kolejowego. Staramy się zebrać jak najwięcej informacji, stąd nasz apel: ktokolwiek widział [...], być może spotkał ją w sklepie, McDonaldzie, w tramwaju, w autobusie komunikacji miejskiej, na klatce schodowej - bardzo prosimy o kontakt z policją. Wszelkie informacje są dla nas niezwykle ważne. Wszystkie okoliczności wskazują na to, że mamy do czynienia z ucieczką nieletniej z domu

– przekazał asp. szt. Roman Wieczorek, oficer prasowy zakopiańskiej policji.

Niewykluczone, że poszukiwana 11-latka nadal przebywa na terenie Krakowa. Funkcjonariusze proszą osoby, które posiadają informacje o miejscu pobytu [...], o kontakt z tatrzańską policją pod numerem +48 47 83 47 400 lub numerem alarmowym 112.

W akcję poszukiwawczą zaangażowanych jest wielu małopolskich policjantów.

Źródło/Fot. Policja Zakopane

Podhale

Podhale - najnowsze informacje