środa, 22 maja 2019 09:36

Premier Beata Szydło w Proszowicach [ZDJĘCIA]

Autor (red)
Premier Beata Szydło w Proszowicach [ZDJĘCIA]

Zorganizowane w ramach kampanii wyborczej do Parlamentu Europejskiego, spotkanie z wicepremier Beatą Szydło w Centrum Kultury i Wypoczynku w Proszowicach zgromadziło liczną publiczność w sali widowiskowej.

Pani wicepremier opowiadała o polityce Prawa i Sprawiedliwości, nadchodzących wyborach do parlamentu europejskiego oraz zachęcała mieszkańców do licznego udziału w wyborach.

Obok przemawiającej Wicepremier na scenie zasiadała młodzież z transparentami wyborczymi Prawa i Sprawiedliwości. Na scenie pojawiły się również delegacje składające się z Kół Gospodyń Wiejskich, a o oprawę muzyczna zadbała Orkiestra Dęta Florian z Kościelca.

W spotkaniu oprócz licznej grupy mieszkańców powiatu Proszowickiego udział wzięli Poseł na Sejm RP Włodzimierz Bernacki, Poseł na Sejm RP Bogdan Pęk, Poseł na Sejm RP Urszula Rusecka, Wicemarszałek Województwa Małopolskiego Łukasz Smółka, Radny Województwa Małopolskiego Józef Gawron, Senator Zbigniew Cichoń, Burmistrz Gminy i Miasta Proszowice Grzegorz Cichy, Zastępca Burmistrza Zbigniew Nowak oraz Radni Powiatowi i Radni Gminni.

Tekst i zdjęcia: Paulina Meres

Proszowice - najnowsze informacje