czwartek, 13 lipca 2023 06:34

Profesjonalne szkolenia z przedłużania włosów BIO TAŚMĄ

Autor Artykuł sponsorowany
Profesjonalne szkolenia z przedłużania włosów BIO TAŚMĄ

BIO TAŚMA to innowacyjny i niemal doskonały sposób przedłużania włosów. Jednak, aby klientka mogła cieszyć się wszystkimi zaletami tej metody, to zabieg musi być wykonany przez wykwalifikowaną osobę. W celu zdobycia umiejętności pracy z BIO TAŚMĄ należy wybrać się na profesjonalne szkolenie z przedłużania włosów, np. w Tagomago Hair.

BIO TAŚMA - co to?

BIO TAŚMA jest obecnie uznawana za najbezpieczniejszą metodę przedłużania włosów jaką do tej pory wymyślono. BIO TAŚMA doskonale nadaje się do włosów rzadkich i cienkich, ponieważ mimo że ich nie obciąża, to pozwala na zbudowanie dowolnej objętości nawet do 200 g włosów przedłużanych. Taśma jest niewyczuwalna na głowie i mocno elastyczna. W trakcie noszenia nie przemieszcza się i można ją dowolnie stylizować. Dodatkową zaletą tej metody jest szybka aplikacja, która trwa znacznie krócej niż w przypadku przedłużania włosów innymi metodami. Równie pozytywnie wygląda kwestia korekty. Trzeba ją wykonywać co 2-3 miesiące, trwa do 2h, a podczas zabiegu nie traci się z długości i gęstości włosów przedłużanych.

Szkolenia z przedłużania włosów BIO TAŚMĄ - jakie wybrać?

Szukając szkolenia z przedłużania włosów BIO TAŚMĄ trzeba odpowiednio wybrać osobę, która będzie je przeprowadzała. Szkoleniowiec musi nie tylko posiadać ogromną wiedze teoretyczną, ale również dużą praktykę. Dodatkowo, nie tylko musi być mistrzem w swojej dziedzinie, ale także musi umieć przekazać swoją wiedzę innym osobom. Szkolenia z przedłużania włosów BIO TAŚMĄ, nawet te z najlepszymi specjalistami z branży, nie mają bowiem sensu jeśli osoba prowadząca nie będzie potrafiła wyjaśnić swoim uczniom wszystkich kwestii związanych z tą metodą przedłużania włosów.

Oprócz szkoleniowca, równie ważny jest plan szkolenia. Powinien być kompleksowy i zawierać zarówno część teoretyczną, na której zostaną przedstawione wszystkie najważniejsze informacje dotyczące metody, jak i część praktyczną, podczas której kursanci będą mogli przetestować zdobyte przez siebie informacje w praktyce.

Dla uczniów powinny być dostępne również materiały dydaktyczne oraz wszystkie niezbędne akcesoria potrzebne do wykonania przedłużenia. Szukając szkolenia z przedłużania włosów BIO TAŚMĄ nie warto decydować się na najtańszy kurs, tylko wybrać renomowaną i polecaną firmę lub szkoleniowca, nawet jeśli trzeba będzie zapłacić za naukę większą cenę, gdyż z pewnością zaprocentuje to w przyszłości.

Szkolenia z przedłużania włosów BIO TAŚMĄ w Tagomago Hair

Tagomago Hair to znany i polecany salon fryzjerski działający na terenie Bielska-Białej. Salon oferuje swoim klientom bogaty wachlarz usług pozwalających poprawić stan włosów, np. nanoplastię czy botoks na włosy. Tagomago Hair specjalizuje się również w przedłużaniu włosów przy użyciu BIO TAŚMY, keratyny włoskiej i Kerawaxu. To jednak nie wszystko. Salon chętnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem z zakresu przedłużania pukli i organizuje szkolenia dla innych osób z branży chcących poznać metodę BIO TAŚMY.

Szkolenia z przedłużania włosów BIO TAŚMĄ w Tagomago Hair są prowadzone przez najlepszą specjalistkę w swojej dziedzinie - panią Agnieszkę Urbańską. Kurs jest podzielony na część teoretyczną oraz praktyczną. Na części teoretycznej, kursanci poznają całą teorię dotyczącą metody BIO TAŚMY i mogą uzyskać odpowiedzi na wszelkie nurtujące ich pytania. Na części praktycznej zaś, uczniowie mają możliwość sprawdzenia swojej wiedzy w praktyce. Cały trening przedłużania włosów odbywa się na fantomie pod czujnym okiem szkoleniowca, który na bieżąco sprawdza postępy w pracy i koryguje ewentualne błędy.

Kursy przeprowadzane są indywidualnie lub w kameralnych 5-6 osobowych grupach, dzięki czemu szkolenia z przedłużania włosów BIO TAŚMĄ w Tagomago Hair są skuteczne i dobrze przygotowują do samodzielnej pracy w przyszłości.

Kontakt do firmy prowadzącej szkolenia z BIO TAŚMY

Z Tagomago Hair można skontaktować się:

  • telefonicznie: +48 791 941 399
  • mailowo: biuro@tagomagohair.pl
  • osobiście (po wcześniejszej rezerwacji terminu): ul. Komorowicka 38 NOWA WEGA (parter, wejście od podwórka), 43-300 Bielsko-Biała
Styl Życia

Styl Życia - najnowsze informacje

Rozrywka