środa, 13 stycznia 2021 13:05

Sądeccy przedsiębiorcy też mają dość. Dołączają do akcji #otwieraMY

Autor Aleksandra Tokarz
Sądeccy przedsiębiorcy też mają dość. Dołączają do akcji #otwieraMY

Kolejni małopolscy przedsiębiorcy buntują się i pomimo obowiązujących w kraju obostrzeń, zapowiadają otwarcie. Podobną decyzję podjął właśnie jeden z lokali w Nowym Sączu. Za 9 dni odbędzie się tam … spotkanie partyjne.

Podhale zapowiedziało już „Góralskie Veto” i otwarcie biznesów po 17 stycznia. Ogólnopolski wymiar ma akcja pod hasłem #otwieraMY. Dołączają do niej kolejni przedsiębiorcy, których lokale są niekiedy na skraju upadłości. Decyzję tego typu podjęła już jedna z krakowskich restauracji. Lokal ma być otwarty dla testerów jedzenia.

Krakowska restauracja otwiera lokal mimo zakazu! „Co mieliśmy już daliśmy, dłużej nie wytrzymamy”
Kolejne lokale w Małopolsce buntują się i, mimo obowiązujących obostrzeń, zapowiadają otwarcie. Decyzję tego typu podjęła właśnie jedna z restauracji w Nowej Hucie. Lokal będzie otwarty dla testerów jedzenia. Krakowska [/informacje/krakow] restauracja „Wesołe gary”, jak informują właściciele lokal…

Do akcji #otwieraMY dołączył Infinity Music Club z Nowego Sącza. Jak czytamy w komunikacje opublikowanym w mediach społecznościowych za 9 dni w klubie ma odbyć się spotkanie partyjne. - Na spotkaniu omówimy wszystkie tematy które wszystkich nas dotknęły w ostatnich miesiącach. Do zobaczenia. Jak przystąpić do partii? Info niebawem - napisano.

Właściciele klubu zastrzegli, że będą stosować się do wymogów sanitarnych.

fot. ilustracyjne

Nowy Sącz

Nowy Sącz - najnowsze informacje