piątek, 7 lipca 2023 16:04

Stopa/Ślęczka Rally Team ze „szpiegami” w Małopolskim

Autor Marzena Gitler
Stopa/Ślęczka Rally Team ze „szpiegami” w Małopolskim

W Małopolsce rozpoczęła się czwarta runda Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Impreza, która rozpoczęła się wczoraj potrwa do soboty, 8 lipca a bazą rajdu jest  Maków Podhalański.

Ostatni raz eliminacja RSMP w Małopolsce odbyła się w 2008 roku. Na tegorocznej liście zgłoszeń widnieje 117 załóg. Wśród nich są zawodnicy Stopa/Ślęczka Rally Team – Filip Stopa i Paweł Daniec, którzy jadą dobrze znanym egzemplarzem BWM M3 E36 w klasie HR2 z numerem 49.

Zespół będzie korzystał z samochodu rozpoznania trasy tzw. „szpiegów”, a podczas piątkowego etapu rajdu załodze pomaga dotychczasowy pilot, Rafał Ślęczka wraz z sympatycznym, dobrze znanym z występów w rajdach okręgowych Piotrem Wójcikiem, jadąc kultowym Fiatem Seicento Sporting Abarth i sprawdzając wymagającą trasę, składającą się z pagórkowatego terenu i śliskich, wąskich asfaltów.

W Valvoline Rajdzie Małopolskim 2023, załogę rajdową Stopa/Ślęczka Rally Team wspierają partnerzy: Kerakoll Polska, MTS – TRANS Transport Spedycja, Powiat Wielicki, VoltBox Akumulatory, Apartamenty Czarna Perła Szaflary, QQ Motorsport, Ślęczka Motorsport. Partnerem medialnym jest Głos24.

Małopolska - najnowsze informacje

Rozrywka