wtorek, 14 marca 2023 11:13

"Supermama" w akcji. Kompletnie pijana, wiozła swoją córkę do szkoły...

Autor Norbert Kwiatkowski
"Supermama" w akcji. Kompletnie pijana, wiozła swoją córkę do szkoły...

Kompletnym brakiem odpowiedzialności wykazała się 38-letnia mieszkanka Oświęcimia, która mając dwa promile alkoholu we krwi, przywiozła swoją 7-letnią córkę do szkoły.

W poniedziałek tuż przed godziną 8 operator numeru alarmowego 112 został powiadomiony o obywatelskim ujęciu nietrzeźwej kierującej. Okazało się, że mieszkaniec gminy Oświęcim, który zgłosił interwencję, zauważył dziwne zachowanie kierującej oplem. Kobieta, parkując samochodem w bramie wjazdowej do szkoły, uniemożliwiła wjazd i wyjazd z parkingu. Kiedy do niej podszedł, aby zwrócić uwagę na złe parkowanie, wyczuł woń alkoholu.

Po dojeździe na miejsce, policjanci przejęli 38-letnią mieszkankę Oświęcimia. Badanie jej stanu trzeźwości wykazało 2 promile alkoholu. Okazało się, że chwilę wcześniej kobieta przywiozła do szkoły swoje 7-letnie dziecko.

W całej sprawie wszczęto postępowanie dotyczące podejrzenia kierowania samochodem w stanie nietrzeźwości, za co grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności, co najmniej trzyletni zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi oraz grzywna nawet do 60 tysięcy złotych.

Foto: pixabay/zdjęcie poglądowe

Oświęcim

Oświęcim - najnowsze informacje

Rozrywka