środa, 20 stycznia 2021 10:46

Tarnów dołącza do akcji #otwieraMY. Trzy lokale zapowiadają otwarcie

Autor Aleksandra Tokarz
Tarnów dołącza do akcji #otwieraMY. Trzy lokale zapowiadają otwarcie

Kolejne lokale dołączają do ogólnopolskiej akcji #otwieraMY. Przedsiębiorcy mają dość i zapowiadają otwarcie swoich biznesów, pomimo obowiązujących w kraju obostrzeń. Do akcji dołączyły właśnie trzy kluby z Tarnowa.

Blue Velvet Club, Alfa Club i 2face Music Club to miejsca, które w najbliższą sobotę, 23 stycznia otwierają się.

- Po 8 miesiącach zamknięcia czas powiedzieć dosyć! Wracamy do normalności. Czas kończyć powoli tę geopolityczną zabawę w sanitaryzm! Odbierają nam naszą wolność pod płaszczykiem wirusa, bo jakiś pretekst być musiał, ale czas się obudzić, bo za chwilę każą wam zostać w domach między godz. 15 a 17, z uwagi na duży ruch samochodowy i potencjalną dużą ilość zgonów w wypadkach. Jeśli się nie obudzimy teraz, to za chwilę nie będziemy mieli po co się budzić. #stoplockdown i czas żyć pełnią życia – czytamy w komunikacie opublikowanym w mediach społecznościowych przez tarnowski Alfa Club.

Oficjalnie będzie to spotkanie partii Strajk Przedsiębiorców.

Podobne „partyjne spotkania” zaplanowano w Blue Velvet Club i 2face Music Club. W obu tych miejscach start zapowiedziano na godz. 21. Wszystkie trzy, wspomniane kluby, zapowiadają, że  będą stosować się do wymogów sanitarnych.

Decyzję tego typu podjął także jeden z sądeckich klubów. W infinity Music Club także dojdzie do spotkania partyjnego.

Sądeccy przedsiębiorcy też mają dość. Dołączają do akcji #otwieraMY
Kolejni małopolscy przedsiębiorcy buntują się i pomimo obowiązujących w kraju obostrzeń, zapowiadają otwarcie. Podobną decyzję podjął właśnie jeden z lokali w Nowym Sączu. Za 9 dni odbędzie się tam … spotkanie partyjne. Podhale zapowiedziało już „Góralskie Veto” i otwarcie biznesów po 17 stycznia. …

fot. ilustracyjne/pixabay

Tarnów - najnowsze informacje