niedziela, 24 stycznia 2021 10:43

Tarnowskie kluby otwarte mimo obostrzeń. Przed nimi tłumy!

Autor Aleksandra Tokarz
Tarnowskie kluby otwarte mimo obostrzeń. Przed nimi tłumy!

Trzy tarnowskie kluby dołączyły do akcji #otwieraMY i pomimo obowiązujących w kraju obostrzeń wznowiły działalność. Sobotniej nocy ustawiły się przed nimi kolejki.

Dość obostrzeń mają nie tylko przedsiębiorcy, których biznesy znajdują się niekiedy na skraju upadłości. Za normalnością tęsknią wszyscy. Minionej nocy tłumy młodych tarnowian zdecydowały się odwiedzić tamtejsze, otwarte kluby. Oficjalnie odbywał się tam „zjazd członków, sympatyków i kandydatów na członków Partii Strajk Przedsiębiorców”.

Jak informował właściciel Alfa Club Tarnów oprócz zjazdu, uruchomiony został Sportowy Klub Taneczny Alfa, w ramach którego prowadzono zajęcia taneczne.

Kluby odwiedziła także policja i sanepid. Na razie nie wiadomo jednak jakie są efekty przeprowadzonej kontroli.

Tarnów dołącza do akcji #otwieraMY. Trzy lokale zapowiadają otwarcie
Kolejne lokale dołączają do ogólnopolskiej akcji #otwieraMY. Przedsiębiorcy mają dość i zapowiadają otwarcie swoich biznesów, pomimo obowiązujących w kraju obostrzeń. Do akcji dołączyły właśnie trzy kluby z Tarnowa. Blue Velvet Club, Alfa Club i 2face Music Club to miejsca, które w najbliższą sobot…

Otwarcie zapowiadają także tarnowskie restauracje. Biznesy, które mimo obostrzeń, decydują się na otwarcie, omijają przepisy w różny sposób. Od organizacji pokazów kulinarnych, przez degustacje, aż do organizacji nagrań kulinarnych programów telewizyjnych. Zaproszeni goście mieliby być statystami.

fot. Tomasz Schenk

Tarnów - najnowsze informacje