poniedziałek, 12 czerwca 2023 10:51

Tattoofest w Krakowie: Niesamowite dzieła sztuki na skórze [Zdjecia]

Autor Mateusz Łysik
Tattoofest w Krakowie: Niesamowite dzieła sztuki na skórze [Zdjecia]

Tattoofest, jeden z największych i najbardziej oczekiwanych konwentów tatuażu w Polsce, rozpalił wyobraźnię miłośników sztuki w miniony weekend. Nie tylko tatuaże, ale także liczne atrakcje, przyciągnęły tłumy entuzjastów z całego świata.

Podczas dwóch dni Tattoofest w Expo Kraków mogliśmy się przekonać, że konwent jest nie tylko miejscem dla fanów zdobień na skórze, ale także miejscem do spędzenia wolnego czasu w weekend.

@glos24.pl W ten weekend byliśmy na 16 edycji Tattoofest Convention 🖤 Lubicie tatuaże? Macie jakieś? @tattoofest_magazine #tattoo #tattooartist #tattooartist #krakow #art #sztukanaciele #tatuaż #dc #wydarzenia #ink #dziara #konwent #tatuażepolska #tatuażekraków #tattoolover #tattooconvention ♬ Exercise - Vin Music

Wśród dostępnych atrakcji znalazła się również strefa gier wideo, gdzie pasjonaci wirtualnej rozrywki mogli cieszyć się kultowymi grami z ubiegłego wieku, takimi jak Duck Hunt, Donkey Kong Jungle Beat czy The Sims 1. Ciekawostką były konsole, o których większość z nas już zdążyła zapomnieć (Commodore 64, Amiga 500, NES, SNES, Nintendo 64, Pegasus, Vectrex, Atari 2600, PONG i wiele innych). Malowanie twarzy dla dzieci, ozdabianie manekinów, kreatywne warsztaty i wiele innych aktywności artystycznych zapewniły rozrywkę również dla najmłodszych uczestników. Można było też zobaczyć, jak tworzy się graffiti od podstaw, a po wielogodzinnych sesjach tatuowania, odpocząć w strefie masażu.

Nie zabrakło również strefy z foodtruckami, stoisk z koszulkami i innymi gadżetami, zaprojektowanymi przez artystów ze świata tatuażu.

Zobacz galerię zdjęć z Tattoofest Kraków 2023

Kraków - najnowsze informacje

Rozrywka