piątek, 17 maja 2024 16:18

Te wskazówki pozwolą Ci zorganizować najlepszą wycieczkę szkolną do Energylandii!

Autor Artykuł sponsorowany
Te wskazówki pozwolą Ci zorganizować najlepszą wycieczkę szkolną do Energylandii!

Organizacja wycieczki szkolnej do największego Parku Rozrywki w Polsce wydaje się być wielkim wyzwaniem, ale dzięki odpowiednim rozwiązaniom przygotowanym przez Energylandię, może zamienić się w niezapomnianą przygodę dla uczniów. Oto pięć wskazówek, które pomogą zaplanować idealny wyjazd do krainy marzeń.

1. Specjalna oferta dla grup szkolnych

Energylandia ma specjalne pakiety dla grup szkolnych, które są atrakcyjne cenowo i oferują dodatkowe benefity, jak vouchery na frytki i napoje dla uczniów. Warto wiedzieć, że 1 opiekun na każde dziesięć osób płaci tylko 1 zł, a kierowca autokaru wchodzi za darmo. Dodatkowo otrzymuje bezpłatny voucher na kawę lub herbatę. Możesz łatwo zarezerwować wizytę online, telefonicznie czy mailowo. Wejściówka obejmuje ponadto pokaz edukacyjny oraz udział w niezwykłych widowiskach.
Planując pobyt, warto skorzystać ze szczegółowego kalendarza otwarcia Parku!

2. Bezpieczna zabawa w wybranym dniu

W dni powszednie w Energylandii jest równie wiele do zobaczenia i doświadczenia, co w weekendy, a wybierając wizytę od poniedziałku do piątku, uczniowie będą mieli świetną okazję, by cieszyć się atrakcjami bez pośpiechu. Energylandia przykłada dużą wagę do bezpieczeństwa. Atrakcje są codziennie sprawdzane, a personel parku zawsze dba o to, by wszystko działało bez zarzutu. W strefie wodnej Water Park, o bezpieczeństwo uczniów dba wykwalifikowana kadra ratowników wodnych, a dodatkową formą bezpieczeństwa będzie aplikacja Energylandii, która ułatwi uczniom pobyt.

3. Transport? Pomóc może Energylandia

Energylandia oferuje możliwość wynajęcia tematycznych autokarów z Krakowa i Katowic. Taka opcja może uczynić podróż do parku jeszcze bardziej ekscytującą i niezapomnianą częścią wycieczki. W ramach wycieczki grupa może skorzystać z bezpłatnego parkingu, a uczniowie podwożeni są pod samo wejście na teren Parku.

4. Przygotuj uczniów

Poinformuj uczniów i ich rodziców o planie dnia, zasadach ubioru oraz o tym, co warto zabrać ze sobą na wycieczkę. Nakrycie głowy oraz krem z filtrem to kluczowe elementy, które muszą znaleźć się w każdym plecaku! Doskonałym rozwiązaniem będzie sportowy oraz wygodny ubiór.

5. Baw się w większej grupie na jednej ze 133 atrakcji!

Aby uczniowie mogli w pełni wykorzystać czas spędzony w Energylandii, warto, aby przed wycieczką zapoznali się z dostępnością różnych atrakcji i zaplanowali, które rollercoastery, karuzele czy inne formy rozrywki chcieliby odwiedzić. Korzystanie z atrakcji w większym gronie zwiększa radość i sprzyja integracji grupy, czyniąc szybkie kolejki czy zespołowe gry jeszcze bardziej emocjonującymi. Wspólne przeżycia pomagają zacieśniać więzi między uczniami i tworzyć trwałe wspomnienia. Energylandia oferuje idealne połączenie edukacji
i zabawy, zapewniając uczniom wartościową lekcję poza murami szkoły.

Turystyka

Turystyka - najnowsze informacje

Rozrywka