poniedziałek, 10 lipca 2023 05:00

Zaginął 37-letni Jakub. "Istnieje zagrożenie dla zdrowia lub życia"

Autor Katarzyna Jamróz
Zaginął 37-letni Jakub. "Istnieje zagrożenie dla zdrowia lub życia"

Zaginął [...]. Mężczyzna na co dzień mieszka w miejscowości Nowe Żukowice (powiat tarnowski, gmina Lisia Góra). 37-latek po raz ostatni widziany był w piątek (7 lipca), gdy wracał do domu z pracy.

[AKTUALIZACJA]

Tragiczne wieści dotarły do nas z powiatu tarnowskiego. Poszukiwany mężczyzna nie żyje. Jego ciało zostało znalezione w lesie.

Mężczyzna ostatni raz widziany był na kamerach monitoringu w piątek (7 lipca) o godzinie 14:04 w okolicach supermarketu Auchan w Tarnowie. Tego dnia ubrany był w podkoszulek koloru granatowego z białym napisem Nike, spodenki do kolan ciemnozielone moro z kieszeniami po bokach oraz obuwie sportowe koloru szarego. Miał założone okulary przeciwsłoneczne. – Z relacji żony zaginionego wiemy, że ostatni kontakt telefoniczny miał miejsce około godziny 13:00. Żona prosiła Jakuba, aby zrobił drobne zakupy, natomiast ostatnia aktywność jego telefonu została ustalona na godzinę 14:29. Około godziny 14:05 został nagrany przez kamerę monitoringu w Tarnowie na Błoniach w pobliżu sklepu Auchan. Od tamtej pory nie nawiązał żadnego kontaktu z rodziną ani przyjaciółmi, a jego telefon pozostaje nieaktywny – informują administratorzy strony Gdziekolwiek Jesteś na Facebooku.

Jakub porusza się samochodem marki Skoda Fabia Kombi rocznik 2001-2007 o numerze rejestracyjnym RDEJ X17 koloru szarego metalik. – Udało się ustalić także, że około godziny 15:00 w sklepie w miejscowości Zaczarnie, ktoś dokonał transakcji kartą płatniczą Jakuba. Na chwilę obecną nie wiadomo jednak, czy to był Jakub. Mężczyzna nigdy wcześniej nie znikał ani nie zrywał kontaktu z bliskimi. Jest bardzo mocno związany emocjonalnie ze swoją rodziną. Istnieje zagrożenie dla zdrowia lub życia. Liczy się czas – dodają administratorzy strony.

UWAGA BARDZO PILNE 💢💢💢 ZAGROŻENIE DLA ZDROWIA LUB ŻYCIA 💢💢💢 ZAGINĄŁ JAKUB AUGUSTYN, LAT 37. #Nowe_Żukowice #Zaczarnie ...

Opublikowany przez Gdziekolwiek jesteś Sobota, 8 lipca 2023

Jakub [...] jest pracownikiem FBSerwis Karpatia. Firma dla której pracuje oferuje nagrodę w wysokości 10 000 zł za informacje, które doprowadzą policję do odnalezienia zaginionego.

Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje odnośnie losów zaginionego mężczyzny lub takie, które mogłyby się przyczynić do jego odnalezienia lub ustalenia jego aktualnego miejsca pobytu, proszone są o niezwłoczny kontakt z najbliższą jednostką policji na terenie całego kraju lub pod numerem alarmowym 112.

Źródło: Gdziekolwiek Jesteś/Tarnów112.pl - Tarnowski Portal Ratowniczy
Fot. Tarnów112.pl - Tarnowski Portal Ratowniczy

Tarnów - najnowsze informacje

Rozrywka