niedziela, 11 czerwca 2023 04:30

5 powodów, które sprawią, że odchudzanie będzie przyjemne i skuteczne

Autor Norbert Kwiatkowski
5 powodów, które sprawią, że odchudzanie będzie przyjemne i skuteczne

Niestety często podejmowane na własną rękę próby zrzucenia zbędnych kilogramów kończą się fiaskiem. Powody bywają różne – od niesmacznych i skomplikowanych posiłków, przez niewłaściwie dopasowany jadłospis, na braku oczekiwanych efektów kończąc. Skutkuje to tym, że odchudzanie jest postrzegane przez nas jako uciążliwy proces, a wcale nie musi tak być.

Połącz dietę z suplementacją

Połączenie odpowiednio zbilansowanej diety oraz suplementacji pomagającej łatwiej osiągać pożądane rezultaty to klucz do sukcesu! - Kompleksowa kuracja dobrana na podstawie wywiadu dietetycznego i zdrowotnego, dopasowana do trybu życia, rodzaju pracy i upodobań smakowych nie tylko nie jest uciążliwa, ale jest wręcz przyjemnością!

Co najważniejsze – jest smaczna, pełnowartościowa i zdrowa!

Zadbaj o silną motywację

Opieka dietetyka na cotygodniowych spotkaniach kontrolnych jest gwarancją skuteczności i bezpieczeństwa prowadzonej kuracji. – Na wizytach  monitorujemy  przebieg odchudzania, sprawdzamy efekty oraz w razie potrzeby wprowadzamy odpowiednie modyfikacje w jadłospisie z uwzględnieniem oczekiwań pacjenta. Zauważamy, że widoczne z tygodnia na tydzień efektymotywują  do kontynuowania walki o szczupłą sylwetkę.

Naucz się zdrowych nawyków żywieniowych

Najbardziej powszechną przyczyną efektu jo-jo po odchudzaniu jest powrót do dawnych nawyków żywieniowych. Podczas całego okresu trwania kuracji przekazujemy cenną wiedzę na temat właściwego sposobu odżywiania, aby po zakończonym procesie pacjent nie powrócił do wagi sprzed diety. Edukacyjny aspekt kuracjiNaturhouse umożliwia utrzymanie osiągniętych efektów.

Daj sobie możliwość wyboru

Kuracje Naturhouse są odpowiednio zbilansowane i pełnowartościowe. – Dieta Naturhouse daje dużą swobodę wyboru spośród zdrowych posiłków. Dzięki temu jemy to na co mamy ochotę, stosując się do ogólnych zaleceń dietetyka. Takie wdrożenie zdrowych zasad żywienia procentuje w przyszłości i nie kojarzy nam się z dietą pełną wyrzeczeń.

Chudniesz jedząc zdrowe i smaczne posiłki.

Pomyśl co zyskasz

Redukcja wagi wpływa pozytywnie zarówno na Twoje zdrowie, jak i samopoczucie. Każdy utracony kilogram to kolejny powód do uśmiechu. - Nic nie cieszy tak, jak ubrania, które stają się luźniejsze i sylwetka, która nabiera odpowiednich kształtów. Utrata kilogramów to wzrost energii i znaczna poprawa samopoczucia !

Próbowałaś już wszystkiego i nie wierzysz, że kolejna próba odchudzania zakończy się sukcesem?

Przyjdź do Naturhouse i przekonaj się, że odchudzanie może być trwałe i przyjemne!

Zaufało nam wiele osób! Oni spełnili swoje marzenie o szczupłej i zdrowej sylwetce – odważ się i Ty!

W dniach 12-16 czerwca zapraszamy na Dni Otwarte!
- bezpłatna konsultacja
- analizę składu ciała
- 7-dniowa dieta GRATIS!
Ilość miejsc jest ograniczona!

Umów się na wizytę do dietetyka i dowiedz się jak zdrowo i skutecznie pożegnać nadprogramowe kilogramy!

Zapraszamy do Centrum Dietetycznego Naturhouse Myślenice:

3 Maja 3A, 32-400 Myślenice

tel: 533-192-204

e-mail: myslenice.3maja@naturhouse-polska.com

Myślenice - najnowsze informacje

Rozrywka