piątek, 23 października 2020 10:13

50-40 rocznica ślubu jak wybrać ponadczasowy prezent?

Autor Artykuł sponsorowany
50-40 rocznica ślubu jak wybrać ponadczasowy prezent?

50 lub 40 rocznica ślubu to odpowiedni czas na wyrażenie uczuć jakimi darzymy najbliższych. Sprawdź ponadczasowy prezent z osobistymi życzeniami.

50 a może 40 lecie ślubu rodziców zbliża się wielkimi krokami, warto pomyśleć o wybraniu podarunku, który będzie upamiętnieniem tej niezwykłej okazji. Jaki prezent na rocznicę ślubu dla rodziców będzie odpowiedni i elegancki?

Co kupić rodzicom na rocznicę ślubu?

Prezent na rocznicę dla rodziców – praktyczny i piękny. Wybór podarunku na srebrny, rubinowy czy złoty jubileusz powinien być dobrze przemyślany. Bukiet kwiatów i czekoladki to za mało, dlatego warto dodać do nich taki upominek, który stanie się wspaniałą pamiątką i dopełni 50 lub 40 lecie ślubu rodziców lub dziadków.

50 rocznica ślubu (złote gody) jakich pomysłów na prezent szukać? Praktyczne przedmioty często uznawane są za niezbyt dobry pomysł na prezent, zwłaszcza z okazji jubileusz ślubu. Jednak i na to jest sposób. Jako praktyczny prezent na rocznicę ślubu dla rodziców praktyczny prezent na rocznicę ślubu dla rodziców warto wybrać ten personalizowany, który zawiera życzenia i dedykację dla konkretnych osób. Indywidualny grawerunek może nadać nawet zwykłym przedmiotom oryginalny wygląd. W tej roli świetnie sprawdzą się obrazy 3D.

Elegancki pomysł na prezent z okazji 50, 40, 30 lecia ślubu dla rodziców.

Wygrawerowany laserowo obraz 3D – podarunek dla rodziców inny niż wszystkie

Wykonany z naturalnych materiałów i wygrawerowany laserowo obraz 3D prezentujący piękne serce z życzeniami to pomysł na prezent dla rodziców, który ma formę praktycznej, ale jednocześnie stylowej dekoracji ściennej.

50 rocznica ślubu prezent

Na tle z eleganckiej tkaniny znajduje się duże serce z naturalnego drewna. Zbudowane jest z mniejszych serduszek, na których wygrawerowane są życzenia dla mamy i taty. Obraz jest również uzupełniony o dedykację dla rodziców oraz o podpis wraz z datą. Uroczym dodatkiem są gołąbki ze znakiem nieskończoności. Ten efektowny obraz przygotowany jako prezent dla rodziców na 50 rocznicę ślubu może być w pełni spersonalizowany. Więcej informacji można uzyskać bezpośrednio w pracowni tuPREZENTY.pl Przy składaniu zamówienia należy podać informacje, które mają być zawarte na podarunku.

Zatem taki prezent na rocznicę ślubu rodziców jest unikatową formą wyrażenia uczuć i jednocześnie modną ozdobą. Powieszony w salonie lub sypialni będzie stale przypominał nie tylko o wspólnie spędzonych latach, ale również o dzieciach, które kochają ze wszystkich sił.

Styl Życia

Styl Życia - najnowsze informacje

Rozrywka